Opinie: Lepiej zimować swój skuter lub motocykl w swoim garażu czy serwisie?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Leszek Śledziński
    Keymaster

W życiu. Nawet opon nie dam na przechowanie. W kilku miejscach widziałem jak i gdzie to jest trzymane. Mowy nie ma! Pojawiają się oferty takich małych powierzchni magazynowych do wynajęcia. Może już lepiej się w kilku na takie coś zrzucić…?

Druid
    Uczestnik

Opony do puszki dawałem na przechowanie. Widziałem magazyn… W sumie może i lepiej tam miały, niż w moim garażu… Nie generalizowałbym. Warto po prostu firmę sprawdzić…

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Just_as_planned
    Uczestnik

Oczywiście…

Anonim
    Nieaktywny

Przy posiadaniu garażu tym bardziej, nie tylko w życiu, ale w następnych wcieleniach również nie :-)))

elloco
    Uczestnik

Ja nawet nie słyszałem o takiej przechowalni , ale nawet jeśli takie są to wolałbym na parkingu strzeżonym pod plandeką zostawić mój jednoślad niż w czymś takim. Kiedyś mnie tak w przechowalni opon zrobili że krokodylki zabrały mi dowód rejestracyjny i od tego czasu jestem daleki od takich magazynów / warsztatów.

Anonim
    Nieaktywny

Właśnie. Uczciwość i poszanowanie czyjejś własności trochę u nas kuleją 🙂

Druid
    Uczestnik

Oj tam, oj tam, najlepiej przezimować… ujeżdżając… 😀
    Byle śniegu było mało…

Anonim
    Nieaktywny

Racja po raz czwarty, czyli ŚWIĘTA RACJA!

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button