Opinie: Lepiej zimować swój skuter lub motocykl w swoim garażu czy serwisie?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Lepiej zimować swój skuter lub motocykl w swoim garażu czy serwisie?

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe anonim Anonimowy 4 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Leszek Śledziński
    Leszek Śledziński
    Jednoślad.pl

W życiu. Nawet opon nie dam na przechowanie. W kilku miejscach widziałem jak i gdzie to jest trzymane. Mowy nie ma! Pojawiają się oferty takich małych powierzchni magazynowych do wynajęcia. Może już lepiej się w kilku na takie coś zrzucić…?

Testuję nowy Sklep Jednoślad.pl. https://sklep.jednoslad.pl
    Zdjęcie profilowe Druid
    Druid
    Użytkownik

Opony do puszki dawałem na przechowanie. Widziałem magazyn… W sumie może i lepiej tam miały, niż w moim garażu… Nie generalizowałbym. Warto po prostu firmę sprawdzić…

—————————————————
    Aprilia SR MAX 125 i.e. v2.0

Czytaj
    REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement
    Zdjęcie profilowe Just_as_planned
    Just_as_planned
    Użytkownik

Oczywiście…

Router Metro City 4T 50 –> 72 cm3; Peugeot Sum-Up 4T 125 –> 169 cm3 –> 150 cm3 (proza życia); Toros El Lider 4T 125 –> 150 cm3; Honda NSS 4T 250 v.2 (by Jazz); Yamaha Majesty 400.
    Zdjęcie profilowe anonim
    Anonimowy

Przy posiadaniu garażu tym bardziej, nie tylko w życiu, ale w następnych wcieleniach również nie :-)))

Zdjęcie profilowe elloco
    elloco
    Użytkownik

Ja nawet nie słyszałem o takiej przechowalni , ale nawet jeśli takie są to wolałbym na parkingu strzeżonym pod plandeką zostawić mój jednoślad niż w czymś takim. Kiedyś mnie tak w przechowalni opon zrobili że krokodylki zabrały mi dowód rejestracyjny i od tego czasu jestem daleki od takich magazynów / warsztatów.

Było kilka chińczyków..Toros, Baotian… Kymco Agility R16 125ccm do 2017r, Szukam jakiegoś „maxi” 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Zdjęcie profilowe anonim
    Anonimowy

Właśnie. Uczciwość i poszanowanie czyjejś własności trochę u nas kuleją 🙂

Zdjęcie profilowe Druid
    Druid
    Użytkownik

Oj tam, oj tam, najlepiej przezimować… ujeżdżając… 😀
    Byle śniegu było mało…

—————————————————
    Aprilia SR MAX 125 i.e. v2.0
    Zdjęcie profilowe anonim
    Anonimowy

Racja po raz czwarty, czyli ŚWIĘTA RACJA!

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie