Opinie: Leone RK50S: Już dostępny

Według mnie ładniejszy, niż zipp ale mogli już w całości zakryć ten silniczek

to jest strona SKUTERowo.com sama nazwa wskazuje na rodzaj maszyn, które powinny być opisywane. im mniej takich artykułów tym lepiej. :slight_smile:

Czyli Świat Motocykli, Ścigacz.pl nie mogą pisać o motorowerach i skuterach. jakubwilk uderz się, może ktoś kiedyś bedzie szukać informacji o tym motorowerze? Może ktoś poza Tobą uzna to za przydatny news i focie?

To że strona nazywa się Skuterowo to nie znaczy że są tu tylko i wyłączenie skutery. Dodam nawet że skuter 50ccm to tak naprawdę nie skuter tylko motorower a ten artykuł jest także o motorowerze. Pozatym co Ci nie pasuje że jest opisany tutaj ten sprzęt ? Może komuś się podoba i przyda taka informacja.

tak macie rację. tylko boję się, że niedługo strona może się przekształcić w opisy motorów-ścigaczy, co sądzę byłoby nie na miejscu. sorki za poprzedni post

Według mnie maszynka wygląda soczyście. Jestem ciekaw dźwięku pracy silnika. Czekam na jakieś wideo o nim :slight_smile:

W czym problem? Jeśli komuś się nie podoba zakres tematyki skuterowo.com, niech nie czyta artykułów które nie chce. Ciekawe jak z jakością tego Leone. Czekam na jakiś test video.

Fajny design wygląda jak prawdziwy ścigacz na zdjęciach no ale nie wiadomo jak wygląda na żywo :slight_smile: Cena trochę za wysoka.

Kiedy będzie test video? strasznie ciekaw jestem :slight_smile:

Mam wrażenie, że ten motorower jest zaprojektowane na 250ccm.

No no, bardzo ładnie to wygląda. Na pierwszy rzut oka nie powiedziałbym, że to 50-tka, przód jakoś z Fazerem mi się skojarzył. Z tyłu też niczego sobie. Tylko technicznie… Waga 134kg, tylny laczek 130… Szału z osiągami mu nie wróżę, chyba że z silnikiem 110ccm lub 125ccm.

  1. Apropo komentarza, ze tylko skutery powinny być, ze względu na nazwę strony - no sorki, ale ja np. posiadam zarówno skuter i motorower i cieszę się, że nie muszę latać po kilku stronach, w celu zdobywania informacji, czy newsów. Tak więc jakby ograniczono tematykę tylko do skuterów, to by strona miała mniej “klientów” 2. Co to za silnik z Hondy DUO konstrukcyjnie? to to samo co z CUBE? To jest poziomy czy pionowy?

Co do ceny - przegięli… 1,5 tyś więcej prawie niż za zippa (na allegro po 5900), a to samo chińskie dziadostwo, rózniące się tak naprawdę tylko plastikami.

Raf jakas jedna firma za tyle wystawila :confused: cena na allegro to srednio 5499 .Wiec nie 1500 tys tylko 800 zl jesli chodzi o rocznik 2012 wiec czytaj wszystko dokladnie. JEsli chodzi o Pro to ten naprawde wyglada duzo lepiej i jak ktos slusznie zauwazyl nie bedzie problemow z mocowaniem. Koledze w PRO doslownie odlecial silnik… i go zabierali do Zippa.

ładnie to tak podkradać czyjś artykuł.tydzień temu napisałem podobny w opcji napisz artykuł i skuterowo napisało podobny.mogli chociaż napisać kto jest autorem.

Faktycznie, popatrzyłem na aledrogo tylko na 1 sprzedawce, bo miałem ustawione, że wyszukiwanie w wlkp… ale inny fakt, że te moto różnią się TYLKO plastyikami, a płacić za nie tyle to dla mnie śmieszne. Co do mocowania w zipp pro -to wada konstrukcyjna do roku 2011, w 2012 poprawiono - po za tym bądźmy obiektywni - na razie nic nie wiemy o tym czy ten nie ma żadnych wad, bo dopiero wyjdzie to w praniu. Mnie bardziej interesowałyby szczegółowe dane techniczne, dokładne zdjęcia, itp - czyli sprawdzenie czy są lepsze spawy, grubsza rama, czy to jest konstrukcyjnie to samo, bo chce uzasadnić różnicę w cenie (nie powiem, że nie zainteresował mnie ten model). Co do silnika - z tego co widzę po zdjęciach http://skuter.net/2012/03/rk50s/04.jpg TO MA SILNIK POZIOMY JAK W ZIPP PRO, a wiec dopłaca się za plastiki. Wizualnie - nie powiem, ładniejszy. Co mi się nie podoba, to ten zbiorniczek na płyn - po prostu szpeci niczym karmnik dla ptaków. No i ma wąskie opony w stosunku do zipp. Z niecierpliwością czekam na testy długodystansowe i wrażenia od posiadaczy.

silnik ten sam 139fmb, spawy chińskie rama też, bez fajerwerków, nie ma co liczyć na lepszą jakość.

Hyhyhy a jawidzialem dzis na zywo Pro i RK50 jest roznica :wink: w Zippie niektore plastiki sa jakby nozem uciete i to naprawde , silnik wydaje sie byc troszke inny - jakby calosc byla lepiej wykonana (takie mam odczucia). Jest lepszy gaznik. Mocowanie silnika i spawy tez lepsze .Tlumik duzo fajniejszy. Tarcze nie okragle a tak zwane flowery .Kierunkowskazy ledy .Fajne oswietlenie.Lepszej jakosci przelaczniki ,lusterka - wszystko jest zrobione bardziej z glowa. Ogolnie pojazd wyglada na duuuuzo duuuuzoo lepiej zrobiony a co do ramy calkowicie inna. Zreszta sami sobie zobaczcie jak bedziecie mieli mozliwosc …co ja tam bede peplal.

Witam, test leone będzie niedługo na skuterowo, wraz z video i dokładnymi zdjęciami :slight_smile:

Dresskuter :smiley: Zawsze chce mi śmiać jak gdzieś widzę takie „udawacze” - jak coś wygląda jak ścigacz, to ma zap******* jak ścigacz, nie pierdzieć jak skuter, z mocą 49cc -.-’