Opinie: Kymco Xciting 500: Miejski sprinter

Blizej mu do chinczyka niz do markowego skutera:(

Fajny maxi skuter, szkoda że taki drogi…

Pietro,drogi? Nie przesadzajmy,21900zł lub 22900zł z ABS za skuter o poj.500cm to nie tak źle,znajdź mi podobny cenowo skuter w tej pojemności.

Piekny skuter, Mam nadzieje ze bedzie moj za jakis czas :slight_smile:

HugoBoss - Malaguti Spidermax 500 24tyś.zł. Fakt, jest trochę droższy, ale porównanie Malaguti z Kymco jest takie jak Mercedesa z Kią.

Do Pionier 21 i Pietro, nie wiem skad tyle krytyki i jadu w Waszych wypowiedziach,jesli sie nie zna wynikow sprzedazy na swiecie Kymco to wlasnie takie glupoty sie pisze,wracajac do narodowosci to proponuje Pionier poczytac o Taiwanie co to za kraj o jego gospodarce,poziomie technicznym,nadmienie tylko ze wlasnie na Taiwanie glowne siedziby maja najlepsze marki komputerowe i elektroniczne,jak myslisz dlaczego?-poczytaj o dochodzie Brutto na 1/mieszkanca,o rozwoju gospodarczym itp i co najwazniejsze nie wycieraj sobie gemby Chinami bo obecnie to Chiny sa najwieksza potega swiata,to Chiny chcialy wykupic deficyt budżetowy Stanow zjednoczonych w 2010 i amerykanie wpadli w panike,przypomne ze to Chiny chcialy w 2011 i 2012 wykupic dlug finansowy Europy,jak ci sie zdaje takie rzeczy robi slabeusz.Do Pietro w czym jest tak swietny Malaguti silnik od Piaggo,w ogole to wszystko jest od Piaggo,oczywiscie to nie jest zla marka ale do wysokiej polki bardzo daleko,jakoscia ,osiagami,wyposazeniem xciting 500i w niczym nie ustepuje,co wiecej jest duzo lepszy o wygladzie nie wspomne to akurat Malaguti jest paskudny,zreszta wystarczy popatrzyc na ulice ile jezdzi tych skuterow,sladowa ilosc.Porownanie Malaguti jako Mercedesa, a Kymco jako Kie to dowod tylko i wylacznie Twojej ignorancji technicznej i totalnej niewiedzy i nieznajomosci tematu.To nie Mercedes tylko wlasnie KIa-Hunday jest 4 producentem samochodow na swiecie,-dlaczego skoro jak twierdzisz to lipa.Dlaczego ten wspanialy Mercedes daje 2 letnia gwarancje,jedna z najgorszych na rynku a dlaczego Kia -Hunday daja 7 i 5 lat i nie boja sie reklamacji serwisowych.Nie wiem czy jestescie tak niedojrzali i glupi ze piszecie takie idiotyzmy,nie wiem jak to nazwac,a moze jestescie po prosu prymitywnymi snobami,dla ktorych liczy sie tylko znaczek na masce.Cala reszte pozdrawiam

No to nawet cena nie jest przerażająca, a zastanawia, bo około 23 tys. za Kymco, to trochę dużo. Nawet za tmaxa jakbym dał 46 tys. to wiem, za co, bo jednak trochę się różnią, jakość podzespołów, i tak dalej…ale kto, co lubi. Powodzenia dla kupujących.

A jakbym chciała sprzedać albo kupić nowy maxi skuter a la Kymco, co ma powyżej 500cc to gdzie by mi się to najbardziej opłacało?