Opinie: Kymco Super 8: Efekty Tuningu

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Kymco Super 8: Efekty Tuningu

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Padalec Padalec 6 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe screwer
    screwer
    Użytkownik

haha ja mam ten sam efekt w swoim Super 8 bez żadnego tuningu 🙂 jak ktoś nie wierzy nie ma sprawy nagram filmik 🙂

Serwis MOTOR-LAND, tel. 669 451 901, GG: 46852123
    Warszawa ul. Wał Miedzeszyński 262. serwis@motor-land.com.pl
    Zdjęcie profilowe Padalec
    Padalec
    Użytkownik

No nie żebym się czepiał ale ty masz z silnikiem 2T a mowa jest o wersji z silnikiem 4T. A to trochę inna bajka 🙂 Co nie zmienia faktu „Dawidsuper8” że kymco – super 8 to maszynka fajna , nawet bardzo !

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.
    Zdjęcie profilowe mikef
    mikef
    Użytkownik

Ja obecnie w 2t mam cylek malossi sport, leo touring i multivar. Dużo ładniej się zbiera, ale jak na 4t to chyba nieźle i duża różnica do serii z odciętym kabelkiem. Te 80 kmh to będzie coś 72 kmh w realu. Kymco super 8 chyba ciężko rozpędzić mocno poza licznik. – seria 2t po zdjęciu blokad 70kmh licznikowe – z tecnigas trek 80 kmh licznikowe – w moim setupie 85 kmh licznikowe (77 gps przy 9300 obr/min) Kolega miał airsala + next r w 2t i twierdził, że szedł daleko poza licznik (trochę pewnie ponad 80 kmh), ale nie zmienił gaźnika i zatarł. Nie ma przełożeń i to max, co można wyciągnąć. Może na hebo da się wkręcić do 10 500 obr/min? Nie wiem, czy będę próbował. Wolnoobrotowy setup jest przyjemny do zwykłego użytku.

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

No z 4T wciągnąć taki V-max to jest coś ale koszta panowie wzrastają :)dlatego wole swoje 2T:) .

Zdjęcie profilowe szczepanj23
    szczepanj23
    Użytkownik

Ja mam GranDinka 125 Padalec go widział w Sielpi,czy to o tej klasie jest ta rozmowa ?

Czytaj
    REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.
    Zdjęcie profilowe Padalec
    Padalec
    Użytkownik

Nie Szczepciu twój a „super 8” to zupełnie inne kategorie, ale stajnia ta sama 🙂

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie