Opinie: Kymco Like 125: Pozory Mylą

Baaardzo spodobał mi sie ten Kymco like125. Wizualnie, jest extra. Trochę właśnie podobny to skuterów retro, i to jest moim zdaniem jego wielki plus. Cena tez mi się wydaje, że nie jest wysoka,jak na skuter o takiej pojemnosci i bardzo dobrej marce Kymco. Tylko szkoda że nie mam prawka :confused: Ale gdybym miał prawo jazdy, to motocyklem który bym zakupił, napewno byłby Kymco Like 125 :slight_smile:

Ładny miejski skuter klasy 125, (nie maxi). Widać że firma postarała się o efekt wizualny zapatrując się w Vespę, jednak są szczegóły które szpecą, między inn. płaskownik mocujący błotnik tylnego koła, pod haczykiem na zakupy znajduje się lakierowana pokrywa schowka, którą łatwo będzie porysować torbą z zakupami czy kaskiem, wadliwie wykonane uchwyty pasażera z wątłego plastiku, niskie owiewki nie zasłaniają kolan. Natomiast takie szczegóły jak chromowane ozdoby brzegów owiewek, po wywrotce wpłyną na utrudnienie naprawy i zwiększeniu jej kosztów. Reasumując, wydaje mi się że dla osób niskiego wzrostu, lubiących neoklasyki skuter jest ok.

A mnie zastanawia gdzie można zdobyć taką kamizelkę z logo skuterowo?

właśnie… z Dychulem to wymyśliliśmy, redakcja widać że coś zdziałała ale w sklepie kamizelek nie ma.

A mnie zastanawiają te “wieczne żarówki Philips”… O co tu chodziło?

u kumpla w Vitalce od kupna do sprzedania skutera przy 23 tyś km nie spaliła się żadna z żarówek Philipsa - może właśnie o to chodzi, że nie przepalają się :wink: