Opinie: Kymco Downtown w pięknej odsłonie

jechałem za kolesiem dosiadającym ten konkretny egzemplarz Downtowna, ale strasznie wolno się toczył w korku, więc go wkrótce wyprzedziłem swoją wściekłą 50-tką :))))) było to w ostatni poniedziałek, wieczorem, w Al. Jerozolimskich, już na obrzeżach Wa-wy, kierowniczy w białym kasku Naxa i ciemnych brylach, czy to jakiś wasz pilot-oblatywacz testowy ? :wink:

Jak dla mnie filmik strasznie słaby. Kamera przeleciała pionowo w górę i w dół kilkanaście razy pokazując to samo i kilka razy z prawej do lewej…i to ostrzenie obrazu z zatrzymaniem kamery. Kręcone telefonem chyba :confused:

Jaroslav to pewnie był Leszek, też Go często widzę na tej trasie

Trzeba przyznać, że styliści stanęli na wysokości zadania. Bardzo ładny skuter :slight_smile:

Witam Skuter jest sliczny na prawde sliczny, Co do video faktycznie slaby klip i montaz

Zgadzam się z kolegą KYMCUS

Czesc, Mam pytanie, bo z bloga nie wynika odpowiedz. Co bylo przyczyna stukow? I czy po wizycie ustapily? Co z klockami hamulcowymi? Pisaliscie wczesniej ze cos z nimi nie tak. Dodam ze u mnie w moim D300i stukanie rowniez wystepuje. A przy hamowaniu, z okolic przedniej tarczy dochodzi “szuranie”… Dzieki i Pozdrawiam thufir

witam o ile dobrze pamietam klipki te sa na orginalnej stronie KYMCO jezeli je znajde ponownie podam link do slicznych maszyn kymco od 50 do 700 czy nawet 800