Opinie: Kymco Downtown 300i: 1000 km

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Kymco Downtown 300i: 1000 km

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Mastercard Mastercard 6 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Skuterowo.com
    Skuterowo.com
    Użytkownik

A jak się sprawują fabryczne oponki? To chyba jeden z najważniejszych elementów w wyposażeniu pojazdu.

Zdjęcie profilowe przemco
    przemco
    Użytkownik

A jakie gumki nakłada kymco fabrycznie do maxi?

Kymco to moje HOBBY
    Zdjęcie profilowe Moto
    Moto
    Użytkownik

Wczoraj zawiozłem właśnie jednego Kymco do przeglądu tecnicznego. Mam nadzieję, że uda mi się go szybko wymienić na nowy model innej marki, bo zaczął mnie już wkurzać. O spalaniu też chyba tu nic nie piszą..chyba, że nie doczytałem?

Czytaj
    REKLAMA

Odkryj na nowo motocykle 125 FB Mondial

Poznaj FB Mondial HPS 125. Najbardziej stylowy motocykl na prawo jazdy B.Niezwykła dbałość o detale oraz ergonomiczna pozycję jazdy sprawiają, że jazda jest przyjemnością i sprawia, że każdy może dosięgnąć marzeń. To motocykl, wykonany w duchu klasyki, który zapewnia najwyższe bezpieczeństwo, a dzięki zaawansowanej technologii jest niezawodny.
    Zdjęcie profilowe Aleksandra
    Aleksandra
    Użytkownik

A jakbym chciała starszy maksi skuter podobny do tego Kymco sprzedać albo wymienić na nowy, to będzie mi się to opłacało?

Zdjęcie profilowe Mastercard
    Mastercard
    Użytkownik

„Denerwuje nas charakterystyka przekładni podczas delikatniejszego rozpędzania się. Wówczas w okolicach 5 000 obrotów można odczuwać szarpanie. Być może to kwestia przeczyszczenia elementów przekładni. Będzie to musiał sprawdzić serwis podczas przeglądu.” Niestety, to nie jest problem czystości czy konserwacji przekładni. To sprawa zapłonu. Między 4500 a 6000 skuter głupieje. Problemy są opisane na zagranicznych forach, ale do tej pory nie jest znane rozsądne rozwiązanie. przykład: http://www.kymcoforum.com/index.php?topic=5578.0 http://www.fixya.com/motorcycles/t10552085-kymco_downtown_grand

Zdjęcie profilowe Mastercard
    Mastercard
    Użytkownik

Moto, udało się wymienić na inny egzemplarz?

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie