Opinie: Kymco Agility Naked: Czym zaskakuje?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Kymco Agility Naked: Czym zaskakuje?

Ten temat zawiera 11 odpowiedzi, ma 10 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe celowniczy celowniczy 7 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 12 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Skuterowo.com
    Skuterowo.com
    Użytkownik

wydech cuchnie w każdym Kymco, ja musiałem wietrzyć garaż bo się przebywać w nim nie dało po odstawieniu skutera. 🙂 na szczęście to mija po jakiś 300-400 km. Bardzo fajny test, rano filmiki zobacze.

Zdjęcie profilowe a123659
    a123659
    Użytkownik

„Prawie 6 tysi to cena za święty, za skuter bezobsługowy” zapomnieliście o spokój ;D

o

Czytaj
    REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement
    Zdjęcie profilowe Pietro
    Pietro
    Użytkownik

Fajny skuter, ale cena 6tyś za tajwańczyka w 50-tce, nawet z owym „świętym spokojem” to już przesada…Niewiele drożej można kupić Yamahę Neos z nowoczesnym silnikiem 4T na WTRYSKU, który „wącha” paliwo, czyt.jeździ na oparach, co przy obecnych cenach paliw dyskwalifikuje dwusuwy. Moim zdaniem taka cena za święty spokój jest nie do przyjęcia, poza tym skuterek ok 😉

Zdjęcie profilowe Radziu
    Radziu
    Użytkownik

Mi się bardzo Agility podoba. W końcu jakaś wideo recenzja

shire
    Użytkownik

Śni mi się po nocach mój pierwszy skuter. Chciałbym by było to właśnie Kymco Agility (może być nawet 4T) ale jak patrzę na ceny Zippa, to sam nie wiem…

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Zdjęcie profilowe maro
    maro
    Użytkownik

Ładny kawałek złomu, ale jest tylko w wersji 2T więc dla mnie to dyskwalifikacja. @shire już przerabiałem ten wybór w zeszłym roku – wziąłem Kymco, za nieco wyższą cenę masz dużo trwalsza maszynę.

Zdjęcie profilowe jakubwilk
    jakubwilk
    Użytkownik

super video recenzja. niezła robota. miło się ogląda. a co do skutera- o silniku się nie wypowiem (bo nie znam tej jednostki), ale mnie odstrasza brak obudowy zegarów. (całość wygląda jakby była „składana” w garażu). poza tym ok.

Zdjęcie profilowe maro
    maro
    Użytkownik

@jakubwilk Nieobudowana kierownica jest łatwiejsza w eksploatacji – po pierwsze, przynajmniej jak dla mnie – lepsze czucie wielkości pojazdu, co szczególnie przydaje się podczas przeciskania w korkach. Nadto, dużo szybciej się czyści. Co do garażowego wyglądu, to tylko dodatkowy bajer 🙂

Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

W garażu widzę że jechaliście na długich 🙂 Obejrzałem obydwa filmiki i jestem pod wrażeniem. Fajne ujęcia, „radiowy”;) głos Leszka opowiadający o skuterze, odrobina humoru – moim zdaniem najlepszy test jaki do tej pory powstał na Skuterowo.com. Pozdraw.

Router WS 50 2013
    Zdjęcie profilowe piotrek1234
    piotrek1234
    Użytkownik

„To ten sam silnik, który spotkamy choćby w tak popularnych Vitalkach czy ZXach.” Vitalka i ZX mają inne silniki.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 12 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie