Opinie: Konsekwencje blokady „Nocnych Wilków”: polscy motocykliści wyproszeni z Białorusi i niewpusz

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Konsekwencje blokady „Nocnych Wilków”: polscy motocykliści wyproszeni z Białorusi i niewpusz

Ten temat zawiera 20 odpowiedzi, ma 11 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe dychul dychul 5 lata temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 21 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe paci
    paci
    Moderator

A pisałem ,wpuścić wydoić z kapusty i niech dalej jadą ale w naszym kraju jeżeli chodzi o ilość idiotów to trend wzrostowy.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

przecież to było oczywiste że tak będzie.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
    Zdjęcie profilowe Spider
    Spider
    Użytkownik

Nie, no co ty, a ja już myślałem, że tamci będą rzucać w naszych bajkerów… domową szarlotką z naszych polskich jabłek, albo odpalą jakieś swoje działo orgonowe i spadnie na nas… kwaśny deszcz, ewentualnie wyślą tutaj jakiegoś MIG-a i ten nam powystrzela wszystkie nasze siłownie wiatrowe. 🙂
    >
    https://mac.gov.pl/files/wp-content/uploads/2013/02/Strategia-DSRK-PL2030-RM.pdf

Eee. 😛
    Zdjęcie profilowe Tomekj
    Tomekj
    Użytkownik

Tak to właśnie jest jakieś zasrańce wydadzą zakazy i nakazy bo musi być głośno a potem wszyscy głowę w piach i nikt się nie pucuje

Zdjęcie profilowe SingSing74
    SingSing74
    Użytkownik

Rozumiem, że Białoruś nie wpuściła, ale Ukraina ??? Ponoć to wróg ruskich. My im wojskowych szkolimy, domagamy się wsparcia, a oni taki numer wykręcają? Oj nieładnie Ukraińcy, nieładnie!

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Zdjęcie profilowe Krupek
    Krupek
    Użytkownik

Przecież Ukraina to zawsze była kupa śmierdzącego łajna i rak który daje tylko przerzuty więc nie dziwi mnie to :

Smart Fortwo(prawie skuter :D)
    Zdjęcie profilowe Druid
    Druid
    Użytkownik

Oj Krupku, ale gdyby nie Dzikie Pola, to tłukłbyś się z Ordą regularnie w centralnej Polsce… Bez Ukrainy, nawet takiej, jaka jest, będziemy mieli ruskich za płotem… i nie wiem co lepsze… To przez lata był spory kawał Państwa Polskiego…

—————————————————
    Aprilia SR MAX 125 i.e. v2.0
    Zdjęcie profilowe Krupek
    Krupek
    Użytkownik

I tak mamy ruskich za płotem Ukraina to tylko złudny mur który tak naprawdę jest lekkim kraweżnikiem który bez problemu przeskoczy niepełnosprawny możecie mnie zjechać ale ja jestem za rozbiorem tego kraju na dwie części

Smart Fortwo(prawie skuter :D)
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Nie trzeba nic rozbierać, sami się rozpadną. Szkoda, za sąsiadów bym chciał mieć stabilne, demokratyczne państwo, a nie wieczny kocioł…

Zdjęcie profilowe Cruel
    Cruel
    Użytkownik

Proponuję rządzącym dalej włazić do tyłka Ukrainie. Embargo jak było, tak jest. Teraz nie wpuszczenie polskich motocyklistów. Czekam jak zaczną zawracać na granicy turystów, a nasz rząd nic nie zareaguje i nadal będzie udzielał pożyczek (bezzwrotnych) Ukrainie. Ukraina to i tak śmieszny twór jest. Takie państwo na siłę z lekka. Cóż, możemy tylko ubolewać na faktem, że gdy dzieliliśmy i rządziliśmy w naszej części regionu sporo czasu temu, to nie potrafiliśmy tego wykorzystać i umiejętnie utrzymać. Cóż. Jak widać „elyty” i tak coraz gorsze są.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 21 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie