Opinie: Koniec taniej benzyny na Neste

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Koniec taniej benzyny na Neste

Ten temat zawiera 15 odpowiedzi, ma 9 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe OstRy OstRy 5 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 16 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Leszek Śledziński
    Leszek Śledziński
    Jednoślad.pl

No niestety na tych co jeszcze są pojawiły się ulotki, że ich dni są policzone:( Nie wiem po co załatwiałem sobie kartę Neste ID dwa tygodnie temu…

Testuję nowy Jednoślad.pl 🙂
    Zdjęcie profilowe benekpe
    benekpe
    Użytkownik

A ja tankuję benzynkę niezmiennie od kilku miesięcy po….3,95zł! Niezależnie od aktualnej ceny benzyny, ona zawsze mnie kosztuje tylko 3,95zł!
    Niedowiarków odsyłam do:
    getinbank.pl 🙂

Keeway Hurricane – Keeway Matrix – Kymco Nexxon 80 – Honda CBF125 – Suzuki Bandit 600 – Honda Transalp 650

http://motosilesia.com.pl/

Zdjęcie profilowe OstRy
    OstRy
    Użytkownik

Nie ciesz sie 😛

” Po pierwsze – cena paliwa, od której dostaniemy zwrot to nie cena jaką zapłacimy
    na stacji, a średnia cena paliwa ustalana przez bank – na szczęście na podstawie
    danych Polskiej Izby Paliw Płynnych. Oznacza to, że nieważne gdzie będziemy tankować
    – zwrot za litr paliwa w danym miesiącu otrzymamy dokładnie taki sam jak każdy inni
    klient banku. Co więcej, jeśli różnica ta przekroczy 2 PLN bank nie zwróci nam nic
    więcej. Aktualnie (na szczęście) do takiej sytuacji daleko.
    Na koniec jeszcze jedno ograniczenie – maksymalny, miesięczny zwrot obejmuje 30
    litrów paliwa. Innymi słowy zyskamy co miesiąc nie więcej niż 60 PLN. Aktualnie,
    przy różnicy między ceną za litr Getin Banku, a średnią ceną na stacjach paliw,
    zarobimy około 1.5 * 30 = 45 PLN miesięcznie.”

Czytaj
    REKLAMA

Barton daje 400 zł do wykorzystania na akcesoria

Kup motocykl Barton Cafe Racer lub Barton Travel, zarejestruj zakup i skonfiguruj dla siebie pakiet dodatków o wartości 400 zł gratis.
    Zdjęcie profilowe Tomekj
    Tomekj
    Użytkownik

Ale jeszcze kilka pod ich szyldem w Warszawie mamy 🙂 Na razie chyba tylko tymi dużymi się zajęli.

Zdjęcie profilowe Kisiu1981
    Kisiu1981
    Użytkownik

Tania benzyna na Neste? Tańsza o kilka groszy. Szału nie ma. Ja tankuję ok. 60 litrów benzyny miesięcznie więc różnica wynosi maksymalnie 6 zł miesięcznie. Nie odczuwam tego.

Wybierałem zawsze Neste dlatego, że mogłem zapłacić kartą bez obawy, że zatankuję, a tu nie wejdzie i inne takie jazdy… I mam (jeszcze) pod pracą tę stację. Minusem jest tylko to, że nie można tankować do pełna. A kartę Neste ID też posiadam.

Zdjęcie profilowe HugoBoss
    HugoBoss
    Użytkownik

Te stacje Neste to była porażka.

Zdjęcie profilowe Padalec
    Padalec
    Użytkownik

Niby samoobsługowa więc niby powinno być taniej a tak na prawdę różnie bywało (trafiały się ceny wyższe niż na sąsiednim CPN-ie). Tak jak KISIU pisał „szału nie było” to i klientów brak.

Leszek J M Rogaliński
    Użytkownik

Kiedyś Neste było tanie. Dla mnie wygodna była jedynie faktura zbiorcza na koniec miesiąca. Dużo tańsze są stacje przymarketowe i niektóre 123 Statoila.

Zdjęcie profilowe major84
    major84
    Użytkownik

Karty Neste ID były beznadziejne. Średnio raz na dwa miesiące musiałem wymieniać kartę bo stawała się nieczytelna a w razie takiej awarii zwykle brakowało papieru by wydrukować potwierdzenie czyli żegnaj fakturko :-/ Jedyny plus że mogłem wymienić kartę od ręki w siedzibie bo mieszkam niedaleko.

Zdjęcie profilowe Im_Jurek
    Im_Jurek
    Użytkownik

Jeżeli chcecie tanio to stacja przy Cash & Carry Makro – nie dość że ceny niższe o 10 gr od sąsiedniego Shella, to jeszcze, jeżeli ma się złotą kartę ( ja mam ) to dodatkowe 9 gr na litrze . A 20 gr na lirze to nie mało .

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie