Opinie: Koniec kursów na prawo jazdy?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Koniec kursów na prawo jazdy?

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Kempesik Kempesik 6 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Tomekj
    Tomekj
    Użytkownik

Rozbawił mnie tekst – „zniesienie limitu prędkości na autostradach” jak w Niemczech 🙂 Po pierwsze najpierw musimy mieć drogi jak w Niemczech, kto nie był, nie wie o czym mówię. Po drugie Polacy nie potrafią się poruszać autostradami – włączanie się do ruchu, ciągła jazda lewym pasem, zmiana pasa tuż przed szybciej jadącym itd itd. Z drugiej strony świetny pomysł na rozładowanie korków – puścić ludzi na autostrady bez ograniczeń, niech się wytłuką – jestem za.

Zdjęcie profilowe Metros
    Metros
    Użytkownik

Sensownie napisane (w sensie komentarzy/opinii tutaj, oczywiście). Szacunek. 😀

Kiedyś dziewczyny gotowały równie dobrze jak ich matki. A teraz?
    Teraz chleją więcej niż ich ojcowie!

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.
    Zdjęcie profilowe ziom_sony
    ziom_sony
    Użytkownik

Ja też jestem za.Zmieniłbym jeszcze zasady zdawania prawa jazdy. Wracając do polskich autostrad to zapomniałeś jeszcze napisać o hamstwie wyprzedzających się kierowców tirów.

Zapraszam do galerii moich fotek !
    Zdjęcie profilowe Kempesik
    Kempesik
    Użytkownik

To nie jest chamstwo, oni też mają własne życie przyblokują cię na 2min. depniesz i odrobisz te 2min; a oni? Wiesz na pewno jaka jest uciążliwa jazda za kimś kto jedzie wolniej 🙂 Spójrz na to z innej strony następnym razem on wyprzedzi tą ciężarówkę i będzie się oddalał, oni nie mogą jeździć do bólu muszą robić pauzy itd. 🙂

Romet 747 Eco – 8500km
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie