Opinie: Koniec karty motorowerowej: Prawo jazdy AM

myślę że te AM to i tak prawie nic nie zmieni W polsce panuje korupcja i nie jeden już sobie “kupił prawko”

Podobno w Pruszkowie już otwierają nowy oddział mafii ds. prawa jazdy AM.

tym małpom w sejmie chyba się trochę nudzi

I tak najbardziej przerąbane mają ci co nie mają karty i chcą robić AM. Potem ci co przed ukończeniem 18 lat muszą wymienić kartę by nie utracić uprawnień.

nie wiecie moze co w takiej sytuacji trzeba zrobic ? Karte motorowerowa zdałem w październiku ale nie wyrobiłem jej ( czyli mam tylko to zaswiadczenie ze zdalem - podpisy i pieczatki ) Nie bede mial zadnych problemow z wyrobieniem prawa jazdy AM ?

A koledzy, jak ja mam karte to ja musze ją natychmiast wymienić czy wgl nie muszę?

Pomyślcie, że gdy ktoś konczy 18 lat 20 stycznia to nie ma wyjścia ;/ musi zdawać.

nie ma sensu wymieniać karty motorowerowej na prawo jazdy AM, większość osób którzy ukończą 18 lat planują zrobienie prawa jazdy kategorii B lub innych, czyli mając takie prawo jazdy możemy kierować motorowerami, więc nie ma sensu wymieniać i płacić urzędnikom i lekarzom, bo o to ustawodawcom chodziło. w moim przypadku tak to właśnie będzie wyglądało, o ile zaliczę nowy egzamin teoretyczny…

I kolejne kilka zł pójdzie gdzie? W błoto…

Wymyślają mendy nie mają co robić co raz to gorzej

Nie długo będzie tak że skuterami będziemy mogli śmigać po 50ce heh dwa razy nie mówię ;D

do 100zł? sam nie wiem :)

witam mam grzegorz i mam pytanie czy tylko chodzi o tych kto niema ukoczone 18 lat?cz to bedzie znaczyło że bez AM niedarady jechac na skuterze bo mam 33 lat i tylko dowód rejestracyjny i ubezpieczenie!?odp:gg-6629510 dzienki

Masz wszystko napisane w artykule do którego dodałeś komentarz.

poco poco i jeszcze raz poco ?? !!! nudzi im się tam ??? widocznie nie mają pomysłu jak kase z ludzi zdzierać !!! !!!WŁAŚNIE TO POLSKA POLITYKA!!!

kubalski123 napisał:

poco poco i jeszcze raz poco ?? !!!!!
nudzi im się tam ??? widocznie nie
mają pomysłu jak kase z ludzi zdzierać
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!WŁAŚNIE TO POLSKA POLITYKA!!!!!

Uwielbiam gimnazjalnych politologów :), mogliby wprowadzić podatek od głupich postów i wykrzykników w nim zawartych. Mógłbyś się chłopie nie wypłacić.