Opinie: Komisariat: Policja radzi jak jeździć skuterem

Na prawdę się na gadali o skuterach… :frowning: Nic tylko o motorach.

JA z tej calej gadki boje sie tylko tych nowych kategori :confused: Zara w grudniu trzeba sie bedzie zapisac na prawko jeszcze na stare przepisy ;D

pierwszy raz filmik ściąga mi się płynnie! czary?

To jak to w końcu jest? W przyszłym roku (2012) wchodzą nowe kategorie prawa jazdy, a prawo jazdy AM wchodzi dopiero od 2013 roku? Bardzo mnie to interesuje, gdyż w 2012r (wrzesień) mam osiemnastke :wink:

http://www.skuterowo.com/am-a2-ustawa-podpisana/ ^^^ Tutaj macie napisane, że zarówno A2, jak i AM “wchodzą w życie” od 2013r, a z tego co zrozumiałem, to na filmie mowa jest o 2012r…

Marcin0915 ja mam własnie to samo raz czytam ze 2012 a raz ze 2013 pogubic sie idzie ;/

Witam mam 15 lat i nie wiem czy można robić kartę motorowerową na komisariacie . Pytałem się w połowie roku szkolnego i niemożna . Koniec roku szkolnego już niebawem a ja nie mam karty a nie chce czekać do następnego roku szkolnego bo chce pojeździć w wakacje może ktoś wie coś na ten temat .

Podgrzewane manetki ale po co jak ma się rękawice? Jazda na jednym kole wykroczeniem z jakiego artykułu jak on brzmi ktoś wie?