Opinie: Kingway Barracuda: Mój Skuter

Też posiadam ten skuter, na dodatek w tym samym malowaniu. Dorucę zatem swoje 3 grosze: Skuterek jest chiński i to widać, gwinty szybko się zużywają więc lepiej bez powodu machiny nie rozkręcać. Niestety mój Barek od jakiegoś czasu stoi, bo rozszczelniło mi się mocowanie wydechu i skuter strasznie pierdzi. Muszę coś z tym zrobić. Poza tym mam kapcia w tylnej oponie :confused: Ktoś się orientuje co powinienem w takim wypadku zrobić? Pozdrawiam.

Taaa… Zapisałem tylko artykuł, a został on już opublikowany… Artykuł nie był skończone, miałem jeszcze wrzucić fotki, a został już opublikowany ;/

ciesz się lepiej z popularności :smiley:

Faktycznie trochę nie dopracowany ten artykuł. “Piszę “był” bo po około 200km pękł na całej długości.” - WTF ? Powinieneś zapisać artykuł a pewnie zatwierdziłeś go do publikacji. Choć dziwię się, że nikt nie czyta ze zrozumieniem artykułów przed zatwierdzeniem, wiele razy już się powtarzały sytuacje, że w artykule były fragmenty pozbawione sensu.

Madi, nie rozumiem Cie. Po 1. Dałem ten artykuł do zapisania, nie zatwierdziłem go. Po 2. Co jest źle w tym zdaniu? Taka prawda. Chyba zaraz pójdę i zrobię zdjęcie, żebyś zobaczył… Jak miałem napisać? Co, że “dużo pękł”?!

Sorry za spam, ale jeszcze jedno. Ja przynajmniej coś napisałem, a jakoś nie zauważyłem ostatnimi czasy twojego artykułu.

Ryglos ale po co atakujesz i po co te nerwy ? Przczytaj te dwa zdania: “Jednak bagażnik wykonany z bardzo słabej jakości plastików. Piszę “był” bo po około 200km pękł na całej długości.” poprawnie by było “Jednak bagażnik wykonany był z bardzo słabej jakości plastików. Piszę “był” bo po około 200km pękł na całej długości.” I nie obruszaj się, po drugim komentarzu widać jak bardzo się przejąłeś moją wypowiedzią.

heh w komentach nie działa BB. tam gdzie chciałem pogrubić to po prostu zapomniałeś wstawić słowa, przez co wypowiedź była pozbawiona sensu. i tyle. see ya

Ok, ok Madi, nie obrażam się, tylko po prostu wkurzony tym trochę jestem bo chciałem żeby wyszedł fajny artykuł, a wyszło jak wyszło ;/ Sorry Madi za nerwy.

Spoko. :slight_smile: Fajny dźwięk ♫ z tłumika jest

No, mój ma identyczny :wink: Niektórzy sądzą, że on pierdzi, a mi się nawet podoba :wink:

Aha, teraz właśnie zauważyłem, że nie ma tam słowa “był” oO Albo mój błąd, albo gdzieś je wcieło ;/

U mnie trochę dłużej wytrzymał kufer, po około 500 km pękł z spodu ale jeszcze się trzymał aż do 4000 km przebiegu, wtedy pękł cały a najbardziej ta przykrywka u góry w pół się rozwaliła, druga jego wada to to że jak nalejesz mu słabe paliwo to zaczyna strzelać z tłumnika jak z karabinu maszynowego. Tak po za tym to dobry skuter, no i trzeba uważać na plastiki, jak rozkręcisz to trudno skręcić tak samo.

No, z tymi plastikami to racja. Sam miałem problem z dopasowaniem. Żeby wymienić żarówki musiałem rozkręcić cały przód i jeszcze boczne plastiki. Przy okazji zakładania jeden zacisk się ułamał…

Ryglos, gdzie miałeś blokady w swojej barracudzie?

Miałem je od razu zdjęte jak kupowałem w salonie :wink:

Siemka mam Pytanko co do Właścicieli Kingway Barracuda . Też posiadam ten model ale chciałbym go podrasować wiecie może gdzie są jakieś blokady w nim . P.S. w serwisie doradzili mi zebym wymienił moduł na Sportowy . Ale mi się zdaje ze skuter na pewno ma jakieś blokady któremu można samemu ściągnąć . Dzięki i proszę o Odpisanie :slight_smile: Pozdrawiam