Opinie: Keeway TX 50. Bez Kompromisów

Dobrym rozwiązaniem jest wentylator na chłodnicy, przydaje się latem w korkach. Dziwi mnie, że ten silnik ma tylko 5 biegów. To kopia AM6/Derbi, więc powinno być 6 biegów. Może ten ostatni jest zablokowany. Dziwiło mnie, że pomimo tylko 5 biegów wyciąga 75km/h ale jak widać ma przełożenia na v-max ;). Tłumaczy to także 20km/h na jedynce, normalnie by było pewnie ok 15. Co do terenu to nie ma nic lepszego niż kostka. Przyczepność na piaskach i trawie jest taka, że nie da się tego opisać. Niestety na asfalcie jest na odwrót. Ale coś za coś…

Gdzie w tym motorze sa blokady?

Jakie 5 biegów? ;o. Ja posiadam X-Ray czyli ten sam model tylko inne malowanie itp… Posiada on 6 biegów. Blokady jakie on posiada to: zwężka przy wejściu wydechu do silnika, mała dysza w gaźniku i katalizator w dyfuzorze. Po wywaleniu zwężki, zmianie dyszy i wywaleniu katalizatora wyciąga 80km/h z przełożeniem na moc (zebatki 11/55) a zamierzam zmienić na (13/14)/55.

Jaką wsadziłeś dysze?

Postarali się producenci i tyle. Supermoto warte kupna jak za takie pieniądze.

Przymierzam się do jego kupna, lecz w większości będę jeździł po asfalcie, oczywiście jakbym go kupił to wiadomo, że zmienię cylek na większy i będę się nim wybierał na teren, lecz pytanie, czy warto mi go kupywać jak większość będę jeździł po asfalcie? Może, jakiś inny za tą samą cenę ?

czy jest wogole mozliwosc wynienienia cylindra na wiekszy ??? jest to 5 biegowka czy 6?

przeczytałbyś test to byś wiedział…

“Skuter można na weekend rzucić w kont i na kilka godzin, rekreacyjnie przesiąść się na TX’a, prawdziwego bydlaka bez terenowych kompromisów.” Powinno być raczej kąt, poza tym ciekawie :smiley: