Opinie: Keeway Outlook 125ccm: Mój skuter

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #96072 Reply
    siwypln
    Użytkownik
    • 23
    • 204Postów:

Test na medal!

#96073 Reply
    siwypln
    Użytkownik
    • 23
    • 204Postów:

Dzięki …

#96074 Reply
    matys187
    Użytkownik
    • 0
    • 18Postów:

Bardzo fajnie,ale mogłeś przy filmiku go zapalić.Pozd : matys187

#96075 Reply
    Pietro
    Użytkownik
    • 9
    • 3 294Postów:

Super skuter! Dawno czekałem na taki test i widać nie myliłem się (dyskusje na forum 2 lata temu). 🙂 Keeway to jedyna firma, która nie wstydzi się swojego chińskiego pochodzenia, bo nie ma czego się wstydzić.. Tym modelem Keeway bije w łeb konkurencją Kymco na dużych kołach 😉

#96076 Reply
    siwypln
    Użytkownik
    • 23
    • 204Postów:

Dziękuje Pietro

#96077 Reply
    Whistler
    Użytkownik
    • 5
    • 271Postów:

Fakt, trzeba oddać temu skuterowi sprawiedliwość. Lżejszy od sliverblade o ponad 40kg a moc ta sama – moment obrotowy nawet większy. Duże koła, chłodzenie cieczą, słusznej wielkości zbiornik paliwa to też pozytywy. Tylko zegarów bym się czepił, że małe cyferki, ale w tej cenie po prostu nie wypada wytykać takich pierdółek 🙂 W pewnym momencie kosztował tyle co moja vitalka (50ccm 2t) no i ta dopuszczalna ładowność niestety też praktycznie taka jak w vitalce 😀

#96843 Reply
    nagroda
    Użytkownik
    • 0
    • 26Postów:

Testy ma o.k. A ma ktoś tmax 530 albo xenter? Kupiłem ten pierwszy 2 dni temu i przyznam, że nie spodziewałem sie, że będzie az tak dobry 🙂 ale właśnie przez to, że jest sportowy, wymijam wszystkie pojazdy w korkach i nie pali jak traktorek, to mi się podoba

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Opinie: Keeway Outlook 125ccm: Mój skuter
Twoje informacje:

Back to top button