Opinie: Keeway Outlook 125ccm: Mój skuter

Test na medal!

Dzięki …

Bardzo fajnie,ale mogłeś przy filmiku go zapalić.Pozd : matys187

Super skuter! Dawno czekałem na taki test i widać nie myliłem się (dyskusje na forum 2 lata temu). :slight_smile: Keeway to jedyna firma, która nie wstydzi się swojego chińskiego pochodzenia, bo nie ma czego się wstydzić… Tym modelem Keeway bije w łeb konkurencją Kymco na dużych kołach :wink:

Dziękuje Pietro

Fakt, trzeba oddać temu skuterowi sprawiedliwość. Lżejszy od sliverblade o ponad 40kg a moc ta sama - moment obrotowy nawet większy. Duże koła, chłodzenie cieczą, słusznej wielkości zbiornik paliwa to też pozytywy. Tylko zegarów bym się czepił, że małe cyferki, ale w tej cenie po prostu nie wypada wytykać takich pierdółek :slight_smile: W pewnym momencie kosztował tyle co moja vitalka (50ccm 2t) no i ta dopuszczalna ładowność niestety też praktycznie taka jak w vitalce :smiley:

Testy ma o.k. A ma ktoś tmax 530 albo xenter? Kupiłem ten pierwszy 2 dni temu i przyznam, że nie spodziewałem sie, że będzie az tak dobry :slight_smile: ale właśnie przez to, że jest sportowy, wymijam wszystkie pojazdy w korkach i nie pali jak traktorek, to mi się podoba