Opinie: Kaski LS2 wczoraj i dziś

Ja posiadam kask LS2 Scape kupiony w tym sezonie. Model trochę droższy, ale… jestem bardzo zadowolony, szczególnie z jakości lakieru. Po wielu obtarciach i niewielkich uderzeniach nie ma na nim ani jednej ryski.

Gdzie w Warszawie można kupić - zobaczyć - przymierzyć kaski ls2 ?

Myślę ze dostaliście jakiś felerny model. Jak dla mnie nie ma nic lepszego jakościowo w tej cenie jak LS2. Ja wybrałem po raz kolejny Delte i jestem zdecydowanie zadowolony. Co do miejsca zakupu, w warszawie nie wiem ale w pod warszawskiej Kobyłce są

Gdzie dokładnie w Kobyłce ?

w google wpisałem ls2 sklep warszawa i wyskoczyło… 4 sekundy roboty. Trochę samodzielności :wink:

Trochę powagi. Sprawdziłem te sklepy zanim napisałem. Dlatego ponawiam pytanie. Gdzie można dostać ten model i inne, jeśli w Kobyłce, to gdzie dokładnie ?

Sprawdziliśmy wszystkie kaski LS2 w sklepie, z którego nabyliśmy wspomniane egzemplarze. Wszystkie modele Stroke z obecnego rocznika wyróżniały się kiepskim wykonaniem. Jest mało prawdopodobne, aby polski importer oferował dealerom tańsze kaski niższej klasy. Niestety najprostszą i najbardziej prawdopodobną odpowiedzią jest ta, że to co dobre też z czasem się psuje, jak jakość kasków LS2. Kaski Scape i Delta to droższe modele kasków LS2, dlatego mogły nie zostać dotknięte redukcją kosztów, która zapewne objęła wszystkie modele z niższych półek.