Opinie: Junak Radzi: Jak prawidłowo dotrzeć motocykl, skuter lub motorower?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Ania Grzelak
    Moderator

Ja rozumiem, reklama własnych produktów, ale mówienie o „wykonaniu w wysokich reżimach technologicznych i produkcyjnych” chińskich motorków brzmi śmiesznie 😉

Kisiu1981
    Użytkownik

I pomyśleć, że artykuł napisała osoba, która się zna na temacie… Osoba dla której motocykle są pasją od lat… Nie, no – żal… Poza tym jakie reżimy? Chyba polityczne? Bo – tak na logikę – pojazd kosztujący 1/3 ceny markowego nie mógł zostać wyprodukowany w sposób niemal idealny z dokładnością do mikronów? Jezeli Yamaszki czy Hondy wymagają docierania to dlaczego jakieś chińskie produkty mają tego nie potrzebować? I jeszcze napisane jest, że po zlaniu oleju będzie na pewno bardzo mało zanieczyszczeń… Nie, no – gratuluję… Docieranie według instrukcji… Chyba po to żeby te produkty chińskiej myśli technicznej nie rozsypały się po pierwszym tysiącu. I żeby było jak najmniej reklamacji w okresie gwarancji, bo inaczej firma zbankrutuje…

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

skuterowowo
    Użytkownik

Artykuł bez sensu, można go streścić w jednym zdaniu: docierać wg. instrukcji. Pani Anna doświadczonym dziennikarzem jest może na innych stronach, bo tu popisała się tylko umiejętnością „lania wody”.

hyena
    Użytkownik

To że ktoś ma w garażu 130 motocykli, nakedów i wu-esek to nie znaczy że ten ktoś zna się na czym kolwiek. A z artykułu wynika a włąśiwie nic nie wynika więc po co pisać coś takiego lepiej zrobić upierdliwy bander rekalamowy z napisem „Junak” i na to samo wyjdzie. Pamiętajcie wszysy którzy nie wiedzą że: instrukcja docierania jest napisana przez prawników, a nie przez mechaników. Skąd to wiem, przeczytałem.

Wombat
    Moderator

Ja mam tak że po artykuły na główna idę dopiero na skutek komentarzy na forum. Na ogół jednak po nie nie idę. Po ten też jak widzę nie warto.
    A autorka już błysnęła kilka razy – wodolejstwo w standardzie a ostatnio chyba grubo łamali przepisy na drodze zarzekając się że to na zamkniętym odcinku drogi niepublicznej.
    Długa droga równa jak stół z wymalowanymi liniami przerywanymi i ciągłymi na pewno była niepubliczna.
    Już pomijajac że nie był to test prędkości tylko test tego co pokaże prędkościomierz ale nich tam.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button