Opinie: Junak Radzi: Jak prawidłowo dotrzeć motocykl, skuter lub motorower?

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #173639
  Ania Grzelak
  Moderator
  • Postów: 170

  Ja rozumiem, reklama własnych produktów, ale mówienie o „wykonaniu w wysokich reżimach technologicznych i produkcyjnych” chińskich motorków brzmi śmiesznie 😉

  #173644
  Kisiu1981
  Użytkownik
  • Postów: 4 647

  I pomyśleć, że artykuł napisała osoba, która się zna na temacie… Osoba dla której motocykle są pasją od lat… Nie, no – żal… Poza tym jakie reżimy? Chyba polityczne? Bo – tak na logikę – pojazd kosztujący 1/3 ceny markowego nie mógł zostać wyprodukowany w sposób niemal idealny z dokładnością do mikronów? Jezeli Yamaszki czy Hondy wymagają docierania to dlaczego jakieś chińskie produkty mają tego nie potrzebować? I jeszcze napisane jest, że po zlaniu oleju będzie na pewno bardzo mało zanieczyszczeń… Nie, no – gratuluję… Docieranie według instrukcji… Chyba po to żeby te produkty chińskiej myśli technicznej nie rozsypały się po pierwszym tysiącu. I żeby było jak najmniej reklamacji w okresie gwarancji, bo inaczej firma zbankrutuje…

  REKLAMA

  Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

  Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

  #173740
  skuterowowo
  Użytkownik
  • Postów: 3

  Artykuł bez sensu, można go streścić w jednym zdaniu: docierać wg. instrukcji. Pani Anna doświadczonym dziennikarzem jest może na innych stronach, bo tu popisała się tylko umiejętnością „lania wody”.

  #174676
  hyena
  Użytkownik
  • Postów: 58

  To że ktoś ma w garażu 130 motocykli, nakedów i wu-esek to nie znaczy że ten ktoś zna się na czym kolwiek. A z artykułu wynika a włąśiwie nic nie wynika więc po co pisać coś takiego lepiej zrobić upierdliwy bander rekalamowy z napisem „Junak” i na to samo wyjdzie. Pamiętajcie wszysy którzy nie wiedzą że: instrukcja docierania jest napisana przez prawników, a nie przez mechaników. Skąd to wiem, przeczytałem.

  #174691
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 20 783

  Ja mam tak że po artykuły na główna idę dopiero na skutek komentarzy na forum. Na ogół jednak po nie nie idę. Po ten też jak widzę nie warto.
  A autorka już błysnęła kilka razy – wodolejstwo w standardzie a ostatnio chyba grubo łamali przepisy na drodze zarzekając się że to na zamkniętym odcinku drogi niepublicznej.
  Długa droga równa jak stół z wymalowanymi liniami przerywanymi i ciągłymi na pewno była niepubliczna.
  Już pomijajac że nie był to test prędkości tylko test tego co pokaże prędkościomierz ale nich tam.

Wyświetla 1 wpisów z $
 • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button