Opinie: Junak 901 Sport: Poznaj z Bliska

Nie podoba mi się aktualne rozwiązanie przeglądania zdjęć. Każde następne zdjęcie to ponowne wczytanie całej strony co spowalnia cały proces i jest denerwujące.

Też to miałem napisać z tym przeglądaniem zdjęć,kiedyś było lepiej,powinno być tak jak w galeriach na profilach,że klikasz w pierwszą fotkę,ona się powiększa i tylko strzałkami lecisz dalej.

Zróbcie takie przeglądanie zdjęć jak w profilu,bo teraz to nawet się nie chce ich otwierać :frowning:

Popieram …

Jestem za

Plastik wokół kierownicy przeraża.

też jestem za

Palenie gumy z trzymaniem na podstawce mnie rozbroiło… Coś 'a la palenie gumy skuterem na rozlanym oleju.

Na wystawie motocykli jaka miała miejsce w marcu tego roku stoisko Junaka chyba posiadało największą liczbę prezentowanych modeli. Prawie każdy z miłośników jednośladów był w stanie coś dla siebie zauważyć. Uważam, że jeśli motocykle i skutery Junaka sprawdzą się namieszają na rynku. Natomiast ten prezentowany model z podwójnymi lampami wygląda śmiesznie. Możliwe, że miało być nawiązaniem do Yamahy R1 może Fazera, albo innego motocykla, a wyszła porażka.

I tu musze zgodzić się z przedmówcą totalna porażka, oczywiście kto zwraca uwage na detale doskonale widzi ze jest to zwykła 901-dynka z dołożonym kawalkiem plastiku z przodu defakto na maxa szpecącym całość. I tym razem nie udało sie upodobnić do pożondnego sporta tej klasy no cóż…

Czy ten Junak 901 miał w przeszłości jakiegoś protoplastę?

AA, zapomniałem, skąd skuterowo ma muzykę do tych filmów?

Ja mam tego Junaka z tym że w wersji 901rs i mam takie pytanie jak go odblokować że by szybciej jeżdził :stuck_out_tongue: