Opinie: Junak 806: "Przyszedł czas na skutery"

no no junak robi coraz lepsze maszyny w całkiem dobrej cenie

mialem mozliwosc ogladac dotknac i porownac maxi rometa i junaka
junak bije o epoke w jakosci wykonania rometa ale co za tym idzie cena jest duzo wieksza
ciekawe jak to bedzie w klasie 50 skuterkow czy jakosc bedzie szla w parze z duzo wieksza cena,powietrzem chlodzony miesci sie w granicach rozsadku cenowego ale ciecz moze to byc duzo drozsza opcja
stawiam jednak ze cena bedzie warta jakosci junaka chyba najbardziej na polskim rynku postawil na jakosc

Pokazalibyście junaka 607

4700zł… za tyle można dostać coś ze stajni KYMCO, SYMA oraz TGB. A to pewniejsze marki, ze sprawdzonym już sprzętem.

takie gowno za 5000zl to przesada 1500 i to za duzo za jazde czyms od czego bola zeby.3,5KM to maja kosiarki.

marbryl1 napisał:

takie gowno za 5000zl to przesada 1500 i to za duzo za jazde czyms od czego bola zeby.3,5KM to maja kosiarki.

Nie widziałeś jeszcze, a już psioczysz. Cena wskazuje, że poszli w lepszą jakość niż Romet czy Zipp, a czy tak będzie w rzeczywistości to się okaże.

Jakość całkiem niezła, oglądałem na wystawie. Choć do markowców daleko jeszcze.

na czyms takim o dlugosci 180cm to sie siedzi jak na nocniku gdzie tu wygoda w czasie jazdy,czym wy sie podniecacie

marbryl1 napisał:

na czyms takim o dlugosci 180cm to sie siedzi jak na nocniku gdzie tu wygoda w czasie jazdy,czym wy sie podniecacie

jechales choc raz w zyciu na czym co ma wiecej jak 1,69 ?
wiec nie puszczaj falszywych opini i nie snuj nie potwierdzonych nawet przez siebie wnioskow
im wiekszy tym wygodniejszy no chyba ze bozia ci wzrostu oszczedzila
na trasy na pewno nie wybralbym sie czym kolwiek co ma nie wiecej jak 1.69 tylko 2 m i wiecej a ze ma tylko 3,5 ps komu wystarczy to ma ok a kto chce szybcie i wiecej niech zrobi A1 -co do ceny to porownujac ja z jakoscia wykonanaia junaka i rometka to przewyzsza modele jakoscia rometa i bije je o glowe to tyle ode mnie
tylko nie podawaj mi tu przykladow ze mozna miec 6 czy wiecej ps na 50 bo 2t dla mnie to nie silnik

Przecież po to są różnej wielkości maszyny, żeby sobie dobrać do wzrostu sprzęt,a ten Junak jest mniej więcej wielkości Kymco Vitality i dla osoby o wzroście do 180 cm miejsca nie powinno zabraknąć.

3,5 KM - za mało
180 cm - za mało
marbryl1 - no ciężko Ci dogodzić a brałeś pod uwagę opcję że wielu osobom to całkowicie wystarcza (do podniety).Czy tylko twój punkt widzenia ma rację bytu ? Zresztą jak zauważył CEFA niczym nie podparty.

Macie może jakieś zdjęcia tyłu skutera bo na internecie nie mogę znaleść ? Skuter ładnie się prezentuję :slight_smile:

wszystko pięknie ładnie tylko ta cena boli