Opinie: Junak 607 2T: Wkrótce w Skuterowo.com

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Ania Grzelak
    Moderator

zrobilibyscie lepiej test junaka 806 bo jest nowy i oryginalny a nie kolejnego klona

Bartek Sajdak
    Użytkownik

Jakiego klona?

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Wombat
    Moderator

bo 607 to jest kolejny wynalazek na 1PE40QMB chłodzony powietrzem różniący sie plastikami/wyglądem od Quantum RS.
    Może go odróżniają inne amortyzatory i lampy inaczej świecące ew. detale wykonania złożenia.

natomiast 806 w wersji chłodzonej cieczą to kompletna nowość (chocby
    z racji na samą ciecz) + lampy soczewkowe + podwójna tarcza. To jest coś co przynajmniej na papierze aspiruje wejść na terytorium cenowo-wyposażeniowe Kymco B&W sport, Super9 czy Agility.

jeżeli ceną wyjmą i ten segment rynku to może być ciekawie – zasadnicze pytanie co tam jest pod maską i jakiej to jest jakości

stanowczo ciekawsza jednostka na test niż 607 co ma w sumie dwa lata

norbi1551
    Użytkownik

Ale to trzeba zauważyć, że na tym forum nie ma za bardzo żadnych testów od bardzo dawna.
    Ciągle zapowiadają nowe testy a nie zrobili jeszcze ostatnio ani jednego.:-(
    Już miał być:
    -Kymco k-pipe,
    -Junak 903,
    -Barton Volcano(Junak 902)
    i wiele innych.

ArtiloJakub800
    Użytkownik

Ja posiadam takiego, do tej pory przejechałem 75 km, złego słowa nie powiem. Osiągi jak na zablokowany skuter bardzo dobre – przyśpiesza żwawo i na GPS – przekracza przepisowe 45 😀 Jedzie 49 km/h. Licznik nie przekłamuje prawie w ogóle.

Bartek Sajdak
    Użytkownik

Też posiadam, przejechałem 400km i w pełni się zgadzam.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button