Opinie: Junak 123: 1561 km w dwie strony

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Junak 123: 1561 km w dwie strony

Ten temat zawiera 24 odpowiedzi, ma 13 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Hindenburg Hindenburg 7 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 25 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #97632 Odpowiedź

Bazyli
    Użytkownik

Fajna historia

#97633 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe harekop
    harekop
    Użytkownik

No i niech ktoś mi powie, że dzisiejsze Junaki są złe 🙂

Szlachta w korkach nie stoi ; d

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #97634 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Michalk001
    Michalk001
    Użytkownik

To fakt – taka jazda daje wiele radości – ja na początku sierpnia pokonałem trasę ponad 320km na motorowerze i wspomnienia są nie do opisania – powrót 340km. Sprzęt nie zaliczył najmniejszej awarii tak więc też obalam stereotyp o bylejakości chińskich produktów. Pozdrawiam.

Zipp Salmo: przebieg 57459km: sezon 2010 – 3321km, sezon 2011 – 6870km, sezon 2012 – 7467km, sezon 2013 – 8130km, sezon-2014 – 8840km, sezon 2015 – 6887km, sezon-2016 – 7081km. sezon 2017 – 3855km. sezon 2018 – 3991km. sezon 2019 – 1007km.
    #97635 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe devox
    devox
    Użytkownik

Pozdrawiam pracowników firmy Master z Gdyni.Ja akurat kupiłem u nich benzera zrobiłem nim ponad 12tys km.I jak do tej pory nic się nie stało żadnych awarii. Gorąco polecam sprzęt dobry no a przede wszystkim tani a to w dzisiejszych czasach ważne.Mało pali przy normalnej jeździe nie powinien spalić więcej jak 2 litry.pozdrawiam

devox
    #97643 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Sevox
    Sevox
    Użytkownik

Bardzo fajnie się to ogląda 🙂 Ja na swoim Junaczku (902) mam już ponad 2tys. km i również żadnych awarii.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #97644 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe dlugi13
    dlugi13
    Użytkownik

wypraszam sobie takie teksty (nie wiem czy to reguła, ale dało się zauważyć, że im większa puszka tym mniejszy mózg kierującego).ja jeżdżę w pracy 40t pojazdem, skuterem od kilkunastu lat i nigdy nie narzekałem na wyprofilowanie drogi.jaK ktoś nie umie jezdzić to mu jako jedynemu żle drogę wyprofilują.ty masz mózg własnie dopasowany do pojazdu-mały pojazd-mały mózg,efekt widać na uszkodzeniu junaka.jak jest ślisko to się jedzie w odpowiedni sposób.

#97645 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe roomcajz
    roomcajz
    Użytkownik

długi13 nie unoś się, bo autorowi chyba chodziło raczej nie o auta ciężarowe, tylko wszechobecne „terenówki do lansu po mieście” czyli SUVy którymi jeżdżą modnisie blondynki… Bazyli a jak Junak sobie radził przy podjazdach??? na wzniesieniach???

#97646 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe wodka85
    wodka85
    Użytkownik

kilka razy widać jaki z Ciebie kulturalny kierowca , piesi stoją by przejść na przejściu a Ty masz to głęboko w d… ! Widać jaka w Polsce jest kultura jazdy

#97647 Odpowiedź

Bazyli
    Użytkownik

Długi spokojnie! Gdybyś jechał skuterem, a jakiś baran śmignął obok Ciebie, a zaraz potem skręcił na stacje benzynową zmuszając cię tym manewrem do gwałtownego hamowania to też byś nie był zachwycony uwierz mi. Jest grono kierowców aut osobowych którzy nie mają lub nie używają mózgownicy w czasie jazdy i tyle, jeśli ktoś czuje się urażony przepraszam jednak nie mam zamiaru kłaniać się przed cymbałami którzy uważają drogę za swój własny folwark innych uczestników ruchu mają głęboko w rzyci. Kierowcom ciężarówek jeszcze raz dziękuję za okazaną pomoc w czasie podróży.

#97648 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe wodka85
    wodka85
    Użytkownik

Bazyli a jakbyś stał na przejściu a żaden z „baranów” nie chce pozwolić Ci przejść choć taki ma obowiązek i takie są przepisy to później nie oczekuj by wszyscy przestrzegali przepisów dla Ciebie 😉

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 25 łącznie)
Odpowiedz do: Opinie: Junak 123: 1561 km w dwie strony
Informacje o Tobie: