Opinie: Jesień za pasem, przygotuj się!

Ech, tylko mieć kasę i kupować te dodatki… A hobby skuterowe miało być takie tanie… Rozmarzyłem się. A tu nawet uszczelka do gaźnika (ta papierowa) 15 zł.

Kisiu uszczelkę można samemu zrobić :wink: Ja będę się przymierzał do handbarów (jak muffki) i nakładek na manetki. Motokocyk faja sprawa ale ta cena…

Jeżeli ktoś chciałby zaopatrzyć się w mufki mniejszym kosztem niż w sklepie to posiadam jeden egzemplarz na zbyciu ;). Wygrałem je w zeszłym roku w konkursie, ale jako, że nie jeżdżę jesienią ani zimą w ogóle ich nawet nie rozpakowałem. Model Tucano Urbano R361 - oddam za jedną podobiznę Jagiełły i kilka Mieszków ;). Więcej info na priv.

Gdybym potrzebował to bym się zastanawiał, ale ja w zimie i późną jesienią nie lubię jeździć. Wtedy to tylko grzebanie w garażu. Ale tanim i bardzo dobrym rozwiązaniem jest też kominiarka. Ja kupiłem za kilkanaście złotych, a jestem mega zadowolony. Jak tylko zimno troszkę to ubieram i efekt jest naprawdę duży. Nie ma porównania z jazdą bez kominiarki :wink:

Gdy temperatura spada poniżej 0 st C to mój zestaw ubioru: 1) potrójne skarpety, kalesony, spodnie polarowe, spodnie jeansowe, spodnie przeciwdeszczowe. 2) t-shirt, bluza x3, kamizelka, kurtka przeciwdeszczowa. 3) Kominiarka, kaptur z jednej bluzy, chusta (arafatka) 4) podwójne rękawice (cienkie letnie i grube zimowe na wierzch. W takim zestawie da się jeździć do -15 st, przy niższej temperaturze jeszcze nie jeździłem, może w tym roku… :wink: