Opinie: Jazda Jesienią na Skuterze

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Jazda Jesienią na Skuterze

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 7 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe kasiula kasiula 7 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Skuterowo.com
    Skuterowo.com
    Użytkownik

Zbliża się jesień. I tu postawię szanownej Redakcji pytanie – czy w tym roku będzie oficjalne zakończenie sezonu Skuterowo.com ? 🙂 Pozdraw.

Zdjęcie profilowe Kisiu1981
    Kisiu1981
    Użytkownik

Właśnie. Mogłoby być… Liczę na! Ja jeżdzę codziennie o 6:30 i ciepło nie jest. Potem już tak ale tak to wiadomo…

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
    Zdjęcie profilowe Padalec
    Padalec
    Użytkownik

Dołączam się do pytania w temacie „zakończenie sezonu” Może parę testów odzieży i obuwia na te chłodniejsze jesienne dni ?

Zdjęcie profilowe krystians31
    krystians31
    Użytkownik

ja dziś zakupiłem”kołnierz”aby było mi cieplej :))

chińczyk,ale z duszą
    Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

Dziś wracałem z roboty o 7 rowerem, jechałem w kurtce softshell z lidla i się nawet zgrzałem

Router WS 50 2013

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.
    Zdjęcie profilowe deniollo
    deniollo
    Użytkownik

Ja to zaczynam w lutym (w tym roku w połowie stycznia), a kończę w połowie listopada. Dwie pary spodni to podstawa. Ja jeszcze ubieram na kurtkę z Modeki bluzę z kapturem, który wkładam pod kask. Bez rękawic też się nie obejdzie. No i prędkość, wiadomo, do 30-40 km/h.

Pozdrawiam, deniollo.
    Zdjęcie profilowe amroz
    amroz
    Użytkownik

Ja zamierzam jeździć do oporu tzn do pierwszych opadów śniegu. A co do temperatury to po prostu trzeba sie dobrze ubrać. Kominiarka, kurtka dobrze przylegająca do ciała, rękawice długie ( teraz sie cieszę ze takie kupiłem ale w lato trochę za gorąco ), spodnie i ewentualnie pod nimi kalesony :), buty. Wchodzisz do pracy i przebierają sie w łazience i już. Nie zamierzam rezygnować z jazdy bo jest zimno. Wychodzę z pracy wsiadam na skuter i jadę do domu, a tak to bym czekał na przystanku i marzł 🙁 więc ciepło i tak trzeba sie ubrać.

Biednych ludzi nie stać na tanie rzeczy.

[URL=http://www.motostat.pl/vehicle-stats/46775] [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/46775/icon3.png[/IMG][/URL]

Zdjęcie profilowe kasiula
    kasiula
    Użytkownik

Ja jeżdżę codziennie o 4.50 może ciepło nie jest, ale za to nie czekam na autobus i jestem szybko w pracy.Wystarczy tylko ciepło się ubrać.

kasiula
Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie