Opinie: Jazda bez prawka i bez odpowiedniej kategorii motocyklem. O konsekwencjach, mandatach i...

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #301712 Reply
    Damian Śmigielski
    Użytkownik
    • 22

a co z nieletnimi bez prawka? a co z tymi na przełomie lat? A jakie są wysokości tych mandatów? a co w wypadku jak mamy uprawnienia ale niewłaściwej kategorii? Znowu jest po łebkach i do kitu.

#301718 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 1

A o czym tu mówić… My namawiam kolegę na robienie A1 zamiast AM (bo już może), a rodzice mu się dokładają do zakupu sprzętu, chociaż nie ma żadnych uprawnień.
    Ja tego zupełnie nie rozumiem…
    Tatuś motocyklista kupuje córce skuter i ta lata też bez jakichkolwiek uprawnień. Ludzie są zdrowo jeb…ci 🙁

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

#301720 Reply
    matiquad
    Uczestnik
    • 7

Dużo młodych lata bez prawka na 50 czy 125 wcześniej też latałem bez prawka ale tylko po lasach i polnych drogach. Ojciec mówił dopóki nie zrobisz prawka nie możesz wyjechać na ulice. Zrobiłem i nie wyobrażam sobie bez tego jazdy

#301722 Reply
    paci
    Moderator
    • 12

Jaki kotlet
    https://www.google.pl/search?q=www.jednoslad.pl%2Fjazda-bez+uprawnie%C5%84&oq=www.jednoslad.pl%2Fjazda-bez+uprawnie%C5%84&aqs=chrome..69i58j69i57.18486j0j4&sourceid=chrome&ie=UTF-8#q=jednoslad.pl+jazda-bez+uprawnie%C5%84

#301739 Reply
    Cinkof
    Uczestnik
    • 1

Jeżdżę bez prawka legalnie bo mogę .

#301742 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 1

Super.
    Ale nadal jestem przeciwny, żeby pozwalać uczestniczyć w ruchu ludziom, którzy mogą nie mieć bladego pojęcia o jego zasadach. Niezależnie od wieku. I niezależnie na czym się poruszają – mogą być to nawet własne nogi. Wracamy do punktu wyjścia – dyskusji sprzed roku o tym samym – wychowanie komunikacyjne powszechne, obowiązkowe, od przedszkola i przez całą edukację (dające młodym ludziom kolejne uprawnienia w jak najtańszy dostępny sposób), a badania okresowe z wiekiem coraz częstsze – aż po grób.

#301746 Reply
    Cinkof
    Uczestnik
    • 1

Masz racje nie zna się przepisów to rosną takie agenty.
    https://www.youtube.com/watch?v=hDZWANGc0ko

#301753 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 1

Skutersyn-ironboardowiec…

#301817 Reply
    Krupek
    Uczestnik
    • 7

No nie możliwe Flaczek i wujek milicjant powrócili xD

#301835 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 1

What?

#301937 Reply
    pnowinow
    Uczestnik
    • 1

Ok, a jakie są konsekwencje przeróbki motocykla z A1 na A2, jeśli kierowca ma uprawnienia A ?. Może ktoś ma taką wiedzę.

#301938 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55

żadne jeżeli pojemność pozostaje w zgodzie z OC

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Opinie: Jazda bez prawka i bez odpowiedniej kategorii motocyklem. O konsekwencjach, mandatach i...
Twoje informacje:

Back to top button