Opinie: Jaki skuter wybrać na początek?

Ja od razu zacząłem na biegówce i nie narzekam ; )

Ja myślę, że Ci co mają (tak jak ja) F16 ew.El Diablo jeszcze długo nie spojrzą na inny skuter. To jest jak zachód słońca na plaży - chwilo trwaj wiecznie. Tak samo tutaj :slight_smile:

Mam torosa f16, i jest on po prostu ZAJEBISTY. Nie dość, że tani, to nawet fajnie wygląda. Na stukane już 536,1 km. Ładnie dotarty. Nic nie piszczy, nie stuka. Odblokowany szybko się zwija z pod świateł i przekracza 70km/h. Myślę, że posłuży mi on jeszcze przez 3 lata. Jest on po prostu wspaniały. Jutro o godzinie 17 zaczynają mi się wakacje 2 miesięczne. Już nie mogę się doczekać codziennej jazdy moim f16. A i dodam, że maszyna jest bardzo pakowna! Co mamy? A mamy mamy… dużo miejsca pod siedzeniem oraz spory schowek pod kierownicą. Nie można zapominać też o dwóch wieszakach np. na siatki z zakupami. Spokojnie można nim przewieść 5 siatek zakupów z tesco. A jak komuś mało może sobie dokupić kufer na stelaż tylni. Polecam to cacko za 1600 zł!!!

Ja również zaczynałem na biegówce - Junak 902 - zakupiony jakieś 2 tyg temu, 500 km nabitych, po pierwszym przeglądzie jeździ się jeszcze lepiej ^^, polecam.

a ja mam sym-a orbit 50 4t po 2600km zerwał mi sie pasek…:frowning:

Mam BAOTIANA bt 49qt-9 i nie narzekam też pękł pasek około 2100 km ( wada wspólna pasków made in china), ciągnie 73 /h i ma ładne przyśpieszenie.

Mam BAOTIANA bt 49qt-9 i nie narzekam też pękł pasek około 2100 km ( wada wspólna pasków made in china) - ale osiągi ma - biore nim wszystkie inne chińskie skutery w okolicy ( część markowych też)

Ten baotian BT 49qt-9 to pojazd Zipp może? sam jestem już od prawie 5 lat szcześliwym posiadaczem Zipp Quantum w kolorze srebrno-czarno-czerwonym. Pojazd nie do zajeba… Od tamtego roku nosze się z zamiarem zakupu jego nowszej siostry Quantuma R. Pojazd pierwsza klasa. Trochę drogi ale zbieram ostro kasę i mam nadzieje ze w przyszłym miesiącu pochwale się swoją nową laleczką. Cyfrowe zegary, wypinany kufer, szyba w wyposażeniu standardowym, diody… Kupię niebieskiego :slight_smile:

a wracając do artykułu to Bassa… no cóż odradzam coś takiego… biednych ludzi nie stać na tani sprzęt. Lepiej kupić coś droższego i cieszyć sie przez lata a nie ciągle naprawiać i wycierać z niego kurz w garazu… sam wiem bo mój kolega ma takie gów… i teraz się tego pozbyć nie może bo a to gwarancja na rok czasu a to to a to tamto. LUDZIE TRZEBA SIĘ DWA RAZY ZASTANOWIĆ ZANIM KUPICIE BO POTEM NIE BEDZIECIE SIĘ CIESZYLI WIATREM WE WŁOSACH I WAKACJAMI TYLKO BEDZIECIE SZUKALI SERWISU!

Tadzik, a co się w Bassie psuło? Na forum jest wielu jej użytkowników i raczej zadowolonych dlatego ciekawi mnie co się działo z egzemplarzem kolegi i jak o nią dbał, używał itd.

Witam mam 13 lat i w przyszłym roku planuje kupic skuter. Chciałbym kupic na początek Zipp Vapor z 2012 roku. Co sądzicie o tym wyporze. Odpowiadajcie na moim profilu wysyłacie wiadomości.

a ja myślę nad kupnem keewaya hurricane

do dostawcy, a co w Routerze pracujesz? że tak ich markę bronisz? powinieneś dobrze wiedzieć jak tak, na co wam ludzie składają reklamacje. zresztą jak to ma być dobre: http://www.youtube.com/watch?v=IpC8allP01Y

Ja mam zippa parco i nie narzekam :wink: chiński nie znaczy zły! :smiley: jak dbasz , tyle będzie jeździł :wink:

Witam,jaki skuter wybrać do 4000zł poj.125. Niezawodny i tani w eksploatacji?