Opinie: Jaki kupić kask?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Jaki kupić kask?

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 7 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Tomekbialy424 Tomekbialy424 6 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe JacekGradomski
    JacekGradomski
    Użytkownik

Warto też uwzględnić kaski modułowe będące na pograniczu kasków integralnych i otwartych, posiadających wypinaną szczękę. Takie kaski mają duże pole widzenia, zbliżone do kasków otwartych i jednocześnie pałąk chroniący szczękę. Z tańszych modeli LS2 Scape ok. 350 PLN , zdroższych np Nolan N43 cena od ok. 800 PLN.

Zdjęcie profilowe MarSen
    MarSen
    Użytkownik

Przy tekście o kaskach otwartych brak miejsca między akapitami.

——————————–
    Pozdrawiam oraz życzę szerokości!

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
    Zdjęcie profilowe lemonek
    lemonek
    Użytkownik

W tanszych cenach znajdziesz kaski modulowe Naxa..

Więcej kultury na ulicy moi mili…..
    Za literowki przepraszam – pisze często na szajsungu 😉
    Zdjęcie profilowe madridista
    madridista
    Użytkownik

Mam integrala Naxy i polecam.

Zdjęcie profilowe hypo
    hypo
    Użytkownik

Jestem świeżakiem więc sorry za może nieco naiwne pytania. Znajomy harleyowiec powiedział mi, że kask powinien wchodzić na głowę z pewnym oporem (nie może uciskać po założeniu, a tylko w trakcie zakładania). Kask nieco za ciasny jest lepszy niż nieco za luźny, bo za ciasny z czasem dostosowuje się do głowy, a za luźny robi się z czasem jeszcze bardziej luźny. Czy to prawda?

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe Metros
    Metros
    Użytkownik

Mądry człowiek Ci to powiedział (ten harlejowiec znaczy, chcę poznać nawet tego człowieka, bo widzę, że realnie warto).

Ja używam kasku z naniesionym logo, tj. Fenix (HY-806) ze skorupą w kolorze czarnym (przy większej prędkości wiatr mi dość jednak dokuczliwie szumi w uszach, a niweluję ten problem wkładając *stopery* z apteki do uszu, albo i nawet takie słuchawki od komórkowego walkmana i głośność ustawiam na 3/4 i też to bardzo pomaga).
    Mam na nim (na swoim kasku) już trzy *zatarcia* z futryny drzwi mojego domu. 😀
    Co tam sobie nie pójdę na chatę w kasku to zaraz tam kolejny raz przy… (no, przytrę znowu nieco, ten czarny *fortepianowy* lakier na tej oto mojej używanej już skorupie).

Szare komórki chronić jednak trzeba i to tyle tutaj dzisiaj napiszę w tym oto temacie. 😀

Kiedyś dziewczyny gotowały równie dobrze jak ich matki. A teraz?
    Teraz chleją więcej niż ich ojcowie!
    Zdjęcie profilowe Olga_Draza
    Olga_Draza
    Użytkownik

Witam, jaki kask będzie najlepszy dla młodego chłopaka? Pozdrawiam, Olga.

Zdjęcie profilowe Tomekbialy424
    Tomekbialy424
    Użytkownik

Siemka najlpiej takiw troche wyżej cenie tutaj jest pare podstawowych puntktuw ktorymi mozna sie kieowac http://www.motocykle.v10.pl/Jaki,kask,motocyklowy,wybrac,Kilka,najwazniejzsych,rad,93704.html tylko ten twoj mlody chlopak najlepiej niech sobie sam wybierze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie