Opinie: Jak Zdać Testy na Kartę Motorowerową?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Jak Zdać Testy na Kartę Motorowerową?

Ten temat zawiera 17 odpowiedzi, ma 14 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe mazda1309 mazda1309 6 lata temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 18 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Leszek Śledziński
    Leszek Śledziński
    Jednoślad.pl

czyli ja jako jeszcze 17 latek w lutym muszę wymienić kartę na prawko AM ??

Testuję nowy Jednoślad.pl 🙂
    Zdjęcie profilowe lisu7
    lisu7
    Użytkownik

chyba tak ale musisz mieć badania lekarskie

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do Rometa bądź skonsultuj się z mechanikiem lub specjalistą, gdyż każdy Romet niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.:D
    Zdjęcie profilowe lisu7
    lisu7
    Użytkownik

a jak ja będę miał kartę we wrześniu lub październiku to co muszę mieć żeby wymienić ją na AM?

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do Rometa bądź skonsultuj się z mechanikiem lub specjalistą, gdyż każdy Romet niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.:D

Czytaj
    REKLAMA

Barton daje 400 zł do wykorzystania na akcesoria

Kup motocykl Barton Cafe Racer lub Barton Travel, zarejestruj zakup i skonfiguruj dla siebie pakiet dodatków o wartości 400 zł gratis.
    Zdjęcie profilowe lisu7
    lisu7
    Użytkownik

i co będę musiał zrobić

Zdjęcie profilowe matol1798
    matol1798
    Użytkownik

Jeżeli nie ukończysz 18 lat przed styczniem 2013 to będziesz musiał zrobić to AM. Nawet pełnoletni będą musieli mieć to AM. Czy w tego nie czaicie?? Wszyscy co ukończą 18 lat po wejściu ustawy będą musieli robić AM .

Barton Fighter 50 2012 r.
    Zdjęcie profilowe radwan96
    radwan96
    Użytkownik

ja mam inny problem. Miałem zdawać karte motorowerową w szkole zdałem teorie ale nie mam jazd mam tą karteczkę gdzie mam wszystko wpisane oprócz jazd,więc czy mogę jechać z tym na policje i tam zdać czy jakie mam wyjście?

Bo życie jest po to by jeździć na moto:)
    Agility RS 50 2t-2012r
    Zdjęcie profilowe Criters
    Criters
    Użytkownik

Wasz artykół odnoście prawka A bardzo przyczynił się do tego że zdałem za pierwszym podejściem za co bardzo dziękuję :). Dobry artykół. Ważne rzeczy są podkreślone.

Zdjęcie profilowe Criters
    Criters
    Użytkownik

Fuck sory za artykuł przez ó.

Zdjęcie profilowe Maxiu
    Maxiu
    Użytkownik

Cześć 🙂 Mam do was jedno pytanko. Zdałem obecnie egzamin dokładnie 9 lipca w łodzkiej szkole Motodrom w Łodzi. Jako że skończyłem już 13 lat, a 1 września idę do 1 gimnazjum kartę bede miał już we wrześniu. Jednak jeżeli prawo jazdy kategorii AM wchodzi lutego, a ja mam urodziny w czerwcu to czy w okresie od lutego do czerwca(czyli od wejścia prawa do moich urodzin) moja karta motorowerowa będzie nieważna? 14 lat jak już mówiłem skończę 9 czerwca 2013 roku.

Zdjęcie profilowe Nick3y
    Nick3y
    Użytkownik

Podpinam się.

—————————————————-
    Zipp New Vapor 2012
    [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/717/lusterkop.gif/][IMG]http://imageshack.us/a/img717/1857/lusterkop.gif[/IMG][/URL]
Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 18 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie