Opinie: Jak wybrać odpowiedni kask?

Ja muszę kupić jakiś drugi kask. Widziałem taki fałerjeden pełny i chyba się skuszę.

Ja dodam od siebie- kask po założeniu ma być ciasny lecz ma nie powodować bólu. Osoby które poruszają się cały rok chyba nie kupią uniwersalnego kasku. Na lato dobrze mieć coś lekkiego i z dobrą wentylacją- blenda lub okulary przeciwsłoneczne. Na zimę polecam kask i okulary narciarskie do tego buff- markowy na zimę cena od 90-150zł. Miałem kask zamknięty firmy UVEX do testu lecz kosztuje ponad 800zł i faktycznie nie paruje nawet na sek. lecz na skuter to duży wydatek i wygląd bardziej skłania do motocykla typu ścigacz. Ładny ten LEM tu podam link do podobnego tworu http://www.czesci-skutery.home.pl/Kask_LS2_model_OF5362_LOGO_BLACK_MATT_rozmiar_S-395.html Uważam że kupić dobrze to jest sztuka a kryteria można naprawdę zupełnie inaczej sobie wyznaczyć. Jak ustawimy BHP to kasa, kasa,i upał w lecie. Jak ustawimy wygodę to idziemy w kierunku szortów i podkoszulek tu sami musimy wybierać.

Kisiu a do jakiej kwoty poszukujesz garnka? Co do tego kasku LS2 to mam podobny, mianowicie Stroke. Całkiem niezły, blenda w lecie prawie non stop jest opuszczona :-). Jego minus to mało trwała wyściółka i brak wyglądu z LS2 Tomcat (akurat nie było go w sklepie). Pochwalcie się w czym jeździcie!

Polecam firmę NAXA , solidne wykonanie , ciekawy wygląd i co najważniejsze Bezpieczne.