Opinie: Jak wybrać odpowiedni kask?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Jak wybrać odpowiedni kask?

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe BartasM BartasM 8 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #92180 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe MichalWujak
  MichalWujak
  Użytkownik
  • Postów: 596

  Ja muszę kupić jakiś drugi kask. Widziałem taki fałerjeden pełny i chyba się skuszę.

  #92196 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Melonier
  Melonier
  Użytkownik
  • Postów: 99

  Ja dodam od siebie- kask po założeniu ma być ciasny lecz ma nie powodować bólu. Osoby które poruszają się cały rok chyba nie kupią uniwersalnego kasku. Na lato dobrze mieć coś lekkiego i z dobrą wentylacją- blenda lub okulary przeciwsłoneczne. Na zimę polecam kask i okulary narciarskie do tego buff- markowy na zimę cena od 90-150zł. Miałem kask zamknięty firmy UVEX do testu lecz kosztuje ponad 800zł i faktycznie nie paruje nawet na sek. lecz na skuter to duży wydatek i wygląd bardziej skłania do motocykla typu ścigacz. Ładny ten LEM tu podam link do podobnego tworu http://www.czesci-skutery.home.pl/Kask_LS2_model_OF5362_LOGO_BLACK_MATT_rozmiar_S-395.html Uważam że kupić dobrze to jest sztuka a kryteria można naprawdę zupełnie inaczej sobie wyznaczyć. Jak ustawimy BHP to kasa, kasa,i upał w lecie. Jak ustawimy wygodę to idziemy w kierunku szortów i podkoszulek tu sami musimy wybierać.

  “Gdy Tylko Mogę w Korkach Nie Stoję!”
  Skuter to moja pasja.
   
  Czytaj
  REKLAMA

  Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

  Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
  #92197 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe MichalWujak
  MichalWujak
  Użytkownik
  • Postów: 596

  Kisiu a do jakiej kwoty poszukujesz garnka? Co do tego kasku LS2 to mam podobny, mianowicie Stroke. Całkiem niezły, blenda w lecie prawie non stop jest opuszczona :-). Jego minus to mało trwała wyściółka i brak wyglądu z LS2 Tomcat (akurat nie było go w sklepie). Pochwalcie się w czym jeździcie!

  #95907 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe BartasM
  BartasM
  Użytkownik
  • Postów: 2

  Polecam firmę NAXA , solidne wykonanie , ciekawy wygląd i co najważniejsze Bezpieczne.

  BartasEvo
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
Odpowiedz do: Opinie: Jak wybrać odpowiedni kask?
Informacje o Tobie: