Opinie: Jak się nie naciąć przy kupnie skutera?

Raz się naciąłem przy kupnie używanego sprzętu,dlatego teraz uważam że nigdy więcej używki,nowe to nowe.

Ja też się raz bardzo sparzyłem. Kupiłem sprzęt od maniaka tuningu. Koszty makabryczne. a to jest bardzo istotne: Czy warto się nimi zainteresować? Według Skuterowo.com – nie. Sprzedający chcą pozbyć się pojazdów, które niedługo będą musiały przejść obowiązkowe badanie techniczne, co może być wyjątkowo trudne po nie rzadko licznych przeróbkach.

tez tak uważam.lepsza nówka niż wyżyłowany używany. byłoby tylko jedno odstępstwo od tego, gdy ktoś chce kupić markowy skuter ani stać go na salonowy i kupowałby go od osoby która o sprzęt dbała i nie próbuje nam go wcisnąć za wszelka cenę gdy my wykazujemy zainteresowanie tą sztuką. ale nie oznacza to wcale ze nie mamy zwrócić uwagi na to co pisałeś. TUNINg na skuterze jest bardzo zły i teraz od zeszłego roku tzn od 01,01,2010 co raz częściej będzie sporo stiuningowanego sprzętu na aukcjach do sprzedaży wystawiane

świetny artykuł , napewno wiele rozjaśnia. Ja podczas kupna pierwszego pojazdu mimo lektury wielu podobnych wpisów kierowałem się emocjami … mimo to poszczęściło mi się , nabyłem maszynke ze stanem licznika 8k , mimo to wizualnie i technicznie jak nówka - nawet blokady nie były zdjęte …

Przydatny artykuł dla osób kupujących swój pierwszy skuter. :wink:

Ciekawe zestawienie porad dla kupującego, ale uczciwość sprzedającego bezcenna. Na pewno zakup pierwszego wymarzonego skutera to wielkie wyzwanie i wiele emocji jeśli zakup używki.

Kupujcie tylko nowe skutery macie gwarancje i napewno blisko domu service.

Ja znowu wolę używki, bo gwarancja zabiera mi jakiekolwiek możliwości samodzielnej naprawy.