Opinie: Jak przygotować skuter do zimy?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Jak przygotować skuter do zimy?

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe madi madi 7 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe MichalWujak
    MichalWujak
    Użytkownik

Przykro to stwierdzić, ale to mało profesjonalny, nieprecyzyjny i bardzo ogólnikowo potraktowany poradnik.

Zdjęcie profilowe Bubles
    Bubles
    Użytkownik

Za to mnie by interesowało co robić gdy jednak jeździ się zimą (Tak jak ja xd)

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
    Zdjęcie profilowe Kisiu1981
    Kisiu1981
    Użytkownik

No, jeżdżenie zimą by mnie też zainteresowało, bo w tym roku zamierzam.

Zdjęcie profilowe Gardman
    Gardman
    Użytkownik

Ja proponuję na zimę oddać do jakiegoś hotelu typu Ledis.co i z bańki. A co ja będę się kurna użerał. Pozdro

Zdjęcie profilowe dostawcy
    dostawcy
    Użytkownik

Panowie ja mam pytanie inne. Nie mam zamiaru zimować skuta. Chcę go od czasu do czasu odpalić, może pobawić się na śniegu, więc żadne konserwacje czy wykręcanie aku nie wchodzi w grę. Pytanie. Czy zakonserwować i powymieniać te wszystkie filtry teraz czy lepiej na wiosnę? Od ostatniej wymiany olejów i filtra pow, mam najechane 800 km(przebieg 2300km), ja bym obstawiał, że na wiosnę. Router Bassa. Dzięki za info.

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

Na wiosnę, jak olej ma 800 km to dobrze przepalony nawet nie jest

Router WS 50 2013
Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie