Opinie: Ile kosztuje wyrobienie prawa jazdy AM (karty motorowerowej) 2016

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Ile kosztuje wyrobienie prawa jazdy AM (karty motorowerowej) 2016

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 4 lata temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #303902

  Michał Brzozowski
  Użytkownik
  • Postów: 117

  Kat AM umożliwia poruszanie się pojazdem 4 kołowym o wadze pół tony. Dlatego moim zdaniem na pierdziki powinna być osobna kat. i powrót nauki jazdy do programu szkolnego gimnazjum jako cześć OBOWIĄZKOWA programu nauczania. Zluzowanie warunków dostania AM powinno być scisle powiązane z natychmiastowym odbieraniem DR są odblokowane pierdziki a właściciele sklepów/serwisów które dokonają przeróbek powinny być oskarżone z kodeksu karnego za wprowadzenie do obrotu pojazdów nie spełniający warunku dopuszczenia do ruchu.

  #303904
  Zdjęcie profilowe Wombat
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 19 845

  a dlaczego ktoś ma karać warsztaty? za stan pojazdu odpowiada właściciel. on decyduje o modyfikacjach licząc się z konsekwencjami.
  co innego stacje kontroli technicznej – jak już to własnie te nie powinny puszczać. tylko że to by wymagało wyposażenia każdej w hamownie.
  a poza tym jaki problem pojechać na przegląd pojazdem zablokowanym lub z włączoną elektroniczną blokadą na przegląd?
  Wiesz – prawo jest wtedy dobre kiedy jest mądre a nie kiedy jest rygorystyczne. Bo jeszcze musza być realne warunki do egzekwowania go.

  ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
   
  Czytaj
  REKLAMA

  Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

  Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie