Opinie: Ile kosztuje Prawo Jazdy AM?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Ile kosztuje Prawo Jazdy AM?

Ten temat zawiera 34 odpowiedzi, ma 21 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe martin1996a martin1996a 5 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 35 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Tomekj
    Tomekj
    Użytkownik

i tym sposobem sprzedaż motocykli i skuterów spadła o 70%

Zdjęcie profilowe Mystek
    Mystek
    Użytkownik

Jeszcze teraz co rok przegląd, dużo ludzi zastanowi się 2x zanim kupi skuter/ motorower ;d

Mystek

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
    Zdjęcie profilowe Im_Jurek
    Im_Jurek
    Użytkownik

Zastanawiam się ilu idiotów jest w Polsce i tego i tak się nie dowiem , ale chociaż wiem , jak się zwie ich największe skupisko – RZĄD . Już widzę jak L’ki po mieście będą jeździć…. nie co druga, ale 9/10 będzie kierowanych przez osoby , które nie mają podstawowej wiedzy praktycznej o ruchu drogowym, a skutek jest jasny i oczywisty . Jak dla mnie debilizm ………………….

Zdjęcie profilowe piterb1996
    piterb1996
    Użytkownik

I teraz będzie pełno ludzi jeżdżących bez uprawnień bo nawet jeśli powiedzmy mamy do przeznaczenia 3000zł na skuter to musimy odliczyć sobie ponad 1000zł na prawo jazdy także nie zdziwię się jeśli teraz niek nie będzie robił prawka AM bo poprostu jest to całkowicie nie opłacalne

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

prawo jazdy to jest przywilej, nie każdy musi je mieć. Moim zdaniem im mniej przypadkowych gówniarzy na drodze tym lepiej :-).

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Wojtek Rusiecki
    Użytkownik

To Jest Poprostu chore Ja Robiłem w Gim Karte motorowerowa a jak skonczylem 18 To Ja Poprostu zniszczylem i co w tym momęcie musze odbyć wszystkie kursy bo nie mam Papierka BY nawet Te ponad 100 zł zapłacic za wymiane : ten rząd ma w głowie na s….ane …

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

ile masz lat?

Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

Wojtek Rusie… napisał:

To Jest Poprostu chore Ja Robiłem w Gim Karte motorowerowa a jak skonczylem 18 To Ja Poprostu zniszczylem i co w tym momęcie musze odbyć wszystkie kursy bo nie mam Papierka BY nawet Te ponad 100 zł zapłacic za wymiane : ten rząd ma w głowie na s….ane …

to po kiego grzyba kartę niszczyłeś ? Ja mimo że 18 skończyłem dawno temu, a kartę rowerową zrobiłem jeszcze wcześniej to cały czas leży w szufladzie na pamiątkę.

Router WS 50 2013
    Zdjęcie profilowe arka3
    arka3
    Użytkownik

I taki pseudo kierowca który nie będzie przecież płacił państwu haraczu, wyjedzie na drogę. Przypadkiem tylko przywali np. nowego mercedesa. Nic nikomu się nie stało, ale koszty napraw to około 50000zł Pan z mercedesa nie płacze bo jemu kasę wypłaci fundusz gwarancyjny który później zapuka do drzwi rodziców takiego małolata (lub dorosłego) Oczywiście jak go nie było stać na 1000zł na kurs to tym bardziej na zapłacenie odszkodowania, a procenty będą leciały z każdym miesiącem. Kiedyś przyjdzie komornik i zabierze mieszkanie…. I tak można wylądować pod mostem bo się chciało oszczędzić 1000zł. Może być jeszcze gorzej jeżeli przyszło by komuś płacić dożywotnią rentę. Więc wbijcie sobie do głowy że Wasze OC na skuterki i motocykle nie działa jeżeli nie posiadacie na nie UPRAWNIEŃ !!!

Zdjęcie profilowe Kamil
    Kamil
    Użytkownik

a można prowadzić skuter gdy posiada się prawo jazdy kategorii B ? bo chyba w którymś artykule było tak napisane, ale ręki sobie uciąć za to nie dam 😀

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 35 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie