Opinie: Honda Varadero 125: Najlepszy motocykl 125 ccm wszech czasów?

Należy poprawić czas przyspieszania 0-100, bo jeszcze ktoś uwierzy w te 8 sekund do setki. Zamiast 8,3 powinno być 18,3s.

Osiągi osiągami, ale dla wysokich lub słusznej budowy osób spośród 125tek dostępnych w PL, Varadero to jeden z najlepszych modeli. Świetny gabaryt.

Tomas11 || / Pokaż mi Rometa lub tego typu który jeździł np. 10 lat i przejechał min 30tyś km, oraz nie przekroczył budżetu 500zł na naprawy, Bo w Varadero Reguluje się gaźniki (Chyba że wtrysk) i zmienia rzeczy które eksploatują się po danym czasie (Opony, olej itp). Varadero to chyba najlepszy Wybór z 125cc pod względem funkcjonalności i komfortu jazdy

ogólnie hondy są długowieczne i trwałe.
natomiast najlepszy wybór pod względem funkcjonalności i komfortu - to bym podyskutował.
Jest motocyklem wiec kompletnie nie ma zalet skutera (osłon, osłoniętej przestrzeni bagażowej), jest wysoki wiec raczej dla ludzi co najmniej srednich, o oparciu możesz tylko pomarzyć i ma bardzo wysoko środek ciężkości. Porównując moje 170kg syma i 170kg varadero 125 to syma moge mocno na postoju pochylić albo wręcz go sobie odbijać między udami zanim zacznie mi ciążyć a w varadero szybko zaczyna się czuć mase i potrzeba włozyć sporo siły żeby go nie położyć.