Opinie: Honda NSR 125: 125tki też mają blokady. Czy warto je zdjąć?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Honda NSR 125: 125tki też mają blokady. Czy warto je zdjąć?

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe  Anonimowy 5 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Leszek Śledziński
    Leszek Śledziński
    Jednoślad.pl

Ja bym doradził że w tej Hondzie NSR wystarczy tyle ile ma mocy oraz prędkość max, po co w motorze silnik 80KM i prędkość 140km/h żeby się zabić ? Ja mam Toros WJ 50 i mogę zrobić wymianę (silnik 50ccm ze skrzynią biegów na silnik 80ccm/125ccm ze skrzynią biegów).Taniej wyjdzie wymiana i wystarczy przerejestrować motorower 50ccm na motocykl.

Testuję nowy Sklep Jednoślad.pl. https://sklep.jednoslad.pl
    Zdjęcie profilowe Morgtus
    Morgtus
    Użytkownik

NSR 125 mega fajnie wygląda, dużo lepiej niż CBR 125, zastanawiałem się czy kupić NSR, ale niestety to dwusuw, no i lipa, bo nie podoba mi się dzwięk silnika tego typu. Dlatego ostatecznie wybrałem CBR 125, wygląda fajnie, choć trochę gorzej niż NSR, no ale co zrobić, za to model który kupiłem ma akcesoryjny tłumik, przez co bardzo fajnie brzmi. Trochę gorsze osiągi, no ale nie można mieć wszystkiego. Pozdrawiam

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Jurczak Kami… napisał:

Ja bym doradził że w tej Hondzie NSR wystarczy tyle ile ma mocy oraz prędkość max, po co w motorze silnik 80KM i prędkość 140km/h żeby się zabić ? Ja mam Toros WJ 50 i mogę zrobić wymianę (silnik 50ccm ze skrzynią biegów na silnik 80ccm/125ccm ze skrzynią biegów).Taniej wyjdzie wymiana i wystarczy przerejestrować motorower 50ccm na motocykl.

Kolega się przejdzie do salonu w którym ten sam model stoi jako 50-tka i 125-tka. Kolega sobie obejrzy różnice konstrukcyjne i koniecznie niech wróci i opisze swoje wrażenia.

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Zabić się można i na torosie za 2 tyś. i prędkości 50 km/h…

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie