Opinie: Hardcorowa jazda motorynką Honda DAX! Zobacz jak gość wymiata!

Pewnie żona rodzi !

naoglądały się pacany GTA i dokazują po mieście. Dla mnie gość jest kretynem - tzn nie mam nic przeciwko kozaczeniu chodnikami, przeciskaniu się (nawet hardcorowo)... itd. Natomiast kilka manewrów gość wykonał na farta, kompletnie bez widoczność ale O DZIWO zawsze wtedy kiedy stanowił zagrożenie dla nieosłoniętych pieszych a nie dla ciężkich samochodów. Po dwu takich akcjach przestałem oglądać.

to nie jest wymiatanie tylko prowokowanie wypadku. to tylko kwestia czasu kiedy ktoś ucierpi. kierujący to zwykły idiota nie superbohater. oby rozje#@ł tylko swój własny łeb

Kolego Andrzeju Kuczmierowski… czy jest sens wyczyny jakiegoś zagranicznego idioty nazywać wymiataniem? Po co? Jako wzorzec dla gimbazy? +++ Może kolega Moderator by skomentował ^profesjonalny^ strój tego idioty… O ile nasze glindzenie można nazwać ^innymi poglądami na kwestie ubioru^, to czy ten film nie jest propagowaniem nieodpowiedzialnego zachowania…?

Podobno człowiek bez mózgu żyć nie a tu proszę bezmózg na motorynce.

Aż się zalogowałem z wrażenia. Muzyka to jedyna rzecz do akceptacji na tym filmie.Facet jest skończonym kretynem, który powinien w pierdlu siedzieć, a nie rozbijać się po ulicach. A autor tej publikacji powinien dostać opieprz od redakcji (o ile macie coś takiego) za propagowanie bezmyślnej jazdy.

W Polsce już by tak nie pojeździł. Tam kierowcy jeździli wolno i spokojnie. U nasz każdy wie jak się jeździ. Pięć minut i koleś by leżał pod osobówką. Pomijam już fakt w jaki sposób kierowca ten jeździł. Powinien z miejsca dostać karę finansową przewyższającą wartość jego bzyka, to może by się opanował. Na pustym polu czy drodze można takie rzeczy robić. Ale nie na drodze publicznej pełnej pieszych. Tytuł postu powinien zostać zmieniony na “Wyczyny nieodpowiedzialnego idioty. Materiał, jak nie jeździć”.