Opinie: Gilera Runner i Piaggio Typhoon: To koniec

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Gilera Runner i Piaggio Typhoon: To koniec

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Aleksandra Aleksandra 7 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #97732 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Skuterowo.com
  Skuterowo.com
  Użytkownik
  • Postów: 328

  Czyli można liczyć na to że starsze wersje potanieją na rynku wtórnym. Poza tym i tak ceny skuterów spadną w przyszłym roku jak zmienią się przepisy związane z uprawnieniami na skutery 50 ccm.

  #97985 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Moto
  Moto
  Użytkownik
  • Postów: 13

  Piaggio X7 Evo 300 to już przeszłość. teraz popularne są bmw e-skuter – choć może eko, to jednak ma mało testów, no i ze skuterów nowszych jeszcze sportowa xenter z tego roku jest o.k. Zobaczymy jak to będzie.

   
  Czytaj
  REKLAMA

  Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

  Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
  #98013 Odpowiedź
  Zdjęcie profilowe Aleksandra
  Aleksandra
  Użytkownik
  • Postów: 14

  No ok, a jakbym miała taki maxi skuter a la Gilera i chciałabym go sprzedać to mi będzie się opłacało? Może jest jeszcze jakiś sposób, nie wiem, leasing, wymiana starego na nowy, albo coś, żebym mogła mieć fajny, nowy sprzęt ale taniej? Piaggio średnio wspominam..

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
Odpowiedz do: Opinie: Gilera Runner i Piaggio Typhoon: To koniec
Informacje o Tobie: