Opinie: Gilera GP 800: Zobacz z bliska

Z wyglądu i wyposażenia podoba mi się o wiele bardziej niż Burgman, ale schowków mogło by być więcej. Cena - zdecydowanie mi się nie podoba, powinno być max 30k zł.

Łohohoho, fajny i silny. Chętnie bym takim pojeździł ;D Ale 45 kawałków to według mnie za dużo.

Ciekawa rzecz ten napęd łańcuchem :).

witam.Gillera 850 to napewno swietny skuter,przesada jest to wyposazenie jakie podaje autor jakoby bylo rzadkoscia w maxi skuterach.Wtrysk,schowek podswietlany,gniazdko zapalniczki lub ladowanie komorki,4 zawory na cylinder i system rozrzadu DOHC,ledy i wiele innych to juz norma, a nie wybryk natury,owszem elektryczna szyba mozna sie zgodzic.Najlepszym produkowanym skuterem klasy 500 biorac pod uwage jakosc,wyposazenie,zaawansowanie techniczne i cene jest Kymco xciting 500i.Nawet zawieszenie tylne jest norma dla tej klasy skuterow bo wyjatek stanowi jedynie Tmax 500 i chyba Burgman an 650 ktore maja wahacz wleczony nie sprzezony z silnikiem.Wracajac do Gillery 850 wszystko jest ok z wyjatkiem ceny,ale i tak uwazam ze rekordzista swiata w tej kwestii jest Piaggo X10 -125-500 cena 24000 za 125-tke to rekord swiata,28000 za 350 i 39000 za 500 to tez bardzo wysokie ceny,widocznie Piaggo ma bardzo wysokie mniemanie o sobie ktore zweryfikuje rynek.pozdrawiam