Opinie: Gdybym jechał szybciej… Zajechanie drogi motocykliście #25 Szybcy i Wolni Vlog

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Gdybym jechał szybciej… Zajechanie drogi motocykliście #25 Szybcy i Wolni Vlog

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 3 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Leszek Śledziński
    Leszek Śledziński
    Jednoślad.pl

Zajechał ci droge bo to on musi byc pierwszy bo przecież ma Mercedesa nie:)

Testuję nowy Sklep Jednoślad.pl. https://sklep.jednoslad.pl
    Zdjęcie profilowe Leonardo
    Leonardo
    Użytkownik

mogłeś pokazać jego nr rejestracyjny , jest to informacja jawna a nie imie i nazwisko tego pana czy twarz.

———————————
    Romet Router Grande 2014 – Sprzedany
    Junak 901F 2015

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.
    Zdjęcie profilowe roomcajz
    roomcajz
    Użytkownik

Od ok pół roku nie mam żadnego jednośladu, wcześniej jeździłem różnymi sprzętami od ok 5 lat. Takie złośliwe zachowania zdarzyły mi się przez te powiedzmy 80 000 km łącznie może 2-3 razy. Jednoznacznie mogę jednak z moich obserwacji wskazać jako najbardziej złośliwą grupę kierujących – TAKSÓWKARZY.

Zdjęcie profilowe jas13
    jas13
    Użytkownik

Leszku prześlij ten film do drogówki warszawskiej, albo ITD, z prośbą o interpretację. Jakby przy okazji nagrodzili Pana za ruszanie bez sygnalizacji manewru, byłoby to całkiem zgodne z PoRD

Zdjęcie profilowe jas13
    jas13
    Użytkownik

W sumie podobno drogówka śledzi youtube, w poszukiwaniu takich miłych ludzi.

Czytaj
    REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

pan linii nie przekroczył wiec w zasadzie nic sygnalizować nie musiał.

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie