Opinie: Ferro 302-4: Na Długim Dystansie

Mam taki tylko że dwu-suw i sprawuje się bardzo dobrze przejechałem już ponad 200 km i nie było żadnych awarii i usterek :slight_smile:

Leszek, w opisie jest mały błąd, chodziło Ci zapewne, o podwójne amortyzatory z tyłu… :wink:

Witam osobiscie posiadam model ferro604 od 5 stycznia obecnie mam nakulane ponad 2000 km bez zadnej awari.

No lew przebieg że hoho xD

Nie no filmik wg mnie bardzo fajnie zmontowany-sam to Lechu robisz?Skuterek fajny, podoba mi się, tylko malowanie średniawe, a także mogli sypnąć wersją 2T (bo jest i taka) :smiley: No zobaczymy na koniec co się rozsypie :slight_smile:

Mi to Ferro sie nie podoba,jakies takie nieproporcjonalne jest. Te kola za male do calosci i za waskie opony.

Ja w zasadzie mam podobny model z wyglądu plastików itd tylko przód jest inny , silnik w tymn to 4 T 139 QMB czy inny ? Ile będzie trwał test (ile km ) ? Jestem ciekaw jak to sie bedzie spisywać , wiem że takie porównania nie są ok w odniesieniu do tego ( ja mam chinczyka Toros - klona zipp steed 50 ) ale ciekaw jestem jak się sprawdzi ten model testowy.

Mi się podoba, szczególnie tłumik :slight_smile: Silnik na 90% to poczciwy 139QMB.

W tych tłumikach jest dobre to, że nie rdzewieją, bo to alu.

—> matuio , piszesz , że przejechałeś już 200 km bez usterek ? … to szacun kolego … ja w Vitalce mam prawie 11 tysi i też bez usterek :slight_smile: … a dziś przejechałem 12 km i też usterki nie było :smiley: … bez urazy dla nikogo oczywiście :slight_smile:

Ej Leszek kiedy jakiś etap opiszecie tego testu ?