Opinie: Ferro 202: Niepozorna pięćdziesiątka

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Skuterowo.com
    Użytkownik
    • 318
    • 327Postów:

Ciekawy test,kilka literówek i błędów ortograficznych. Musicie zainwestować w kogoś,kto będzie przeglądał i poprawiał tekst przed publikacją 😛 Ogólnie więcej tego typu testów i dłuższe filmiki:)

madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

Czasem się te błędy zdarzają, ale artykuł bardzo fajny 🙂 Dzisiaj trzeba pośmigać 😀

justii
    Użytkownik
    • 2
    • 32Postów:

Panowie gdzie macie to błędy ort bo ja jakoś nie widze….

HugoBoss
    Uczestnik
    • 93
    • 3 265Postów:

Widocznie już poprawione:) Ale u Ciebie jeden jest „gdzie macie to błędy” 😀

przemco
    Użytkownik
    • 6
    • 61Postów:

Czytałem to wczoraj jeszcze przed Twoim komentarzem i ortografia mi się nie rzuciła na oczy. A mam wyczulone. Chyba, że nie kumasz do końca pojęcia ortografii. W sumie moim zdaniem w dobie nowoczesnych przeglądarek trudno jest popełniać błędy ort.

MichalWujak
    Użytkownik
    • 118
    • 595Postów:

Widze, ze motorower dotarl do redakcji wprost z fabryki spod mojego miasta – mam niemal takie same numery rejestracyjne :). Z racji, ze posiadam niemal identyczny pojazd z checia przejechalbym sie Ferro. Czekam, az Kymco Polska albo Motor-Land udostepnia do testow blizniacze Kymco – jestem ciekaw jak wyszedlby pojedynek obu pojazdow. Fakt, ze silnik brzmi jak 125 a nie jak 50. Zasluga w tym nie tyle wydechu ile airboxa montowanego tuz przy gazniku. Sprawia to, ze do naszych uszu docieraja wszelkie „szmery ssania” – dzwiek jest prawie taki sam jak przy filtrze stozkowym/gabkowym. Wedlug mnie strasznym rozczarowaniem jest brak normalnego schowka. We wspomnianym przeze mnie Kymco Nexxonie/Activie jest schowek i to calkiem spory, choc nie miesci on kasku. Ciekawi mnie jakiej marki opony posiada testowany egzemplarz? U mnie siedza Duro i jeszcze nie zdarzylo mi sie wpasc w poslizg, na mokrym to nawet idzie wyrwac go „na gume”. W poprzednim skuterze mialem Kendy i przy hamowaniu na swiatlach kolo potrafilo isc bokiem. Leszku, na szczescie jest kilka podobnych motorowerow, od Kymco Activ/Nexxon, przez Zippa Salmo i Shock po Kingway’a Cub ;).

Vin
    Użytkownik
    • 4
    • 240Postów:

75km/h realne czterosuwem to bdb wynik !

Kisiu1981
    Użytkownik
    • 77
    • 4 647Postów:

Maszyna z Inowrocławia? Leszku, ssanie ręczne to nie przeżytek tylko rewelacja. Stary, dobry i sprawdzony patent. Sam decydujesz o czasie nagrzewania silnika i dostosowujesz czas pracy urządzenia do warunków otoczenia. A motoroweryk fajny. Ale jaka jest jego cena? I w jakim kraju go produkują?

Vin
    Użytkownik
    • 4
    • 240Postów:

Made in China oczywiście.

Kordian
    Użytkownik
    • 0
    • 13Postów:

Ciekawy teścik, ciekaw propozycja na rynku. Jak zawsze zdania będą podzielone.

roomcajz
    Uczestnik
    • 17
    • 1 073Postów:

„Pojemność zbiornika paliwa to zaledwie 4 litry!” Nie dziwie się że Skuterowo zostało zmuszone do pchania pojazdu do stacji benzynowej jeśli na co dzień korzysta ze skuterów o pojemności zbiornika 7L Leszku pamiętamy!

imsio
    Użytkownik
    • 1
    • 2Postów:

Ja od 2lat mam nexxonka z cylkiem i głowicą 70cc jest całkiem żwawy, opony naprawdę fajne bo kilka razy dęba stawałem ale na bok nie szedł . zrobiłem już 8tysi w korkach i największym plusem są duże koła, że odpala kiedy chcę , i mieści się pomiędzy autkami. polecam zakup szyby z aledrogo za ok 50 pln . wtedy można jeździć z otwartym kaskiem. największy problem to niewyważone koła powyżej 50km/h zaczynaja się wibracje ( aż plastiki zaczęły pękać) ze świecą szukać kogoś kto wyważa koła w motorowerach. z silnikiem 107 cc od quada ale na przekładni bezstopniowej poleciał 95km/h ( i od wibracji przepaliły się wszystkie żarówki) coś za coś. tak czy siak polecam jako pierwsze moto. a tak w ogóle to ta konstrukcja bazuje na Honda CUB – która to wygrała wg Discovery jako najlepszy motocykl ubiegłego wieku ( zrobili nawet test zrzucili takie cudo z 8go pietra i udało sie odpalić i pojechać na zósemkowanych kołach) może ktoś to kiedyś znajdzie na youtubce

kustosz
    Użytkownik
    • 16
    • 219Postów:

Ja to oglądałem. Nalali do silnika olej kuchenny oraz obciążyli ją warzywami o wadze ok. 200 kg. To była dokładnie honda 90 super cub.

PICY
    Użytkownik
    • 0
    • 3Postów:

może ortograficznych błędów to nie ma ale mam pytanie na temat ferro. wczoraj chciałem sobie pojeździć skuterem no ale po jakimś czasie jazdy zaczął mi gasnąć i nie wchodził na wyższe obroty i nie mogę go odpalić nadal … myślę że może być to wariator lub sprzęgło… proszę o odpowiedź… dzięki

MichalWujak
    Użytkownik
    • 118
    • 595Postów:

Gdyby ktoś chciał obejrzeć wspomniany filmik o Cub 90: http://www.youtube.com/watch?v=T_bsRsQNgEY

darioone
    Uczestnik
    • 13
    • 121Postów:

Drogi kolego „IMSIO”.Mam do ciebie pytanie,na jakiej firmy cylindrze jeżdzisz,jak się toto sprawuje i jak wpływa na dynamikę jazdy i spalanie.Pozdrawiam serdecznie.

domo1293
    Użytkownik
    • 0
    • 43Postów:

Tego typu jednoślad mi się nie podoba

Konrad
    Użytkownik
    • 0
    • 1Postów:

mam identyczny fabryczny motor i jego prędkość przekracza 100km/h na 2 jedzie ok 65km/h to coś słabo jechaliście ;D

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button