Opinie: Egzamin na Prawo Jazdy AM

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Egzamin na Prawo Jazdy AM

Ten temat zawiera 36 odpowiedzi, ma 25 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe norbertM3 norbertM3 6 lata, 8 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 37 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Skuterowo.com
    Skuterowo.com
    Użytkownik

Według mnie te przepisy są chore. 10h tego i tego t przesada powinno być tak : 2h teori znaki,skrzyżowania. 3h praktyki szybka jazda 45km/h hamowanie awaryjne,jazda po miescie i najważniejsze rady jak uniknąć gleb,szlifów itp

Zdjęcie profilowe lisu7
    lisu7
    Użytkownik

A do jakiego urzędu trzeba iść żeby złożyć te papiery i wydali prawo jazdy?

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do Rometa bądź skonsultuj się z mechanikiem lub specjalistą, gdyż każdy Romet niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.:D

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Wymiana katy moto na prawko: „orzeczenie lekarskie” – WTF? Co? Gdzie? Jak? Po co?

Zdjęcie profilowe Fubu2PL
    Fubu2PL
    Użytkownik

izdebski12 orzeczenie lekarskie jest potrzebne bo nie wiedzą czy masz np kruche kości lub problemy z sercem ja np mam guzowatośći piszceli i polega to na to na tym gdy np pogram w noge 45min to potem 2 dni nogi bolą i chodze bokiem 🙁 alle trzeba żyć z tym i to bedzie do 18 czyli W-F z głowy 🙁

Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

Jak dobrze że 18-nastke będę miał 17 stycznia czyli dzień przed wejściem tych przepisów w życie przez co mnie ominą ;D

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.
    Zdjęcie profilowe SingSing74
    SingSing74
    Użytkownik

Skoro egzamin podobny do motocyklowego to powinni przynajmniej zmienić dopuszczalną prędkość z 45 do 60km/h (a przynajmniej do miejskich 50), co poprawiło by płynność jazdy w mieście.

Zdjęcie profilowe SingSing74
    SingSing74
    Użytkownik

Nie mogę jednak zrozumieć tego, że ukończenie 18 roku życia zwalnia ze znajomości przepisów ruchu drogowego. Chore to polskie prawo.

Zdjęcie profilowe Padalec
    Padalec
    Użytkownik

Niestety po raz kolejny osoby tworzące „literę prawa” zrobiły to byle jak ! A przepisy jak nie przystawały do życia tak dalej nie przystają !

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

No ja też nie bardzo rozumiem czym te świry ustanawiający takie przepisy się kierowały…nastolatek ma mieć prawko i znać przepisy, ale jak już jest ‚dorosły’ to może być głąb. Czemu kuźwa to ma służyć? Bo na pewno nie poprawie bezpieczeństwa, jak wszyscy twierdzą (wszyscy, którzy nad tym ‚pracowali’). Jak zwykle chodzi o kasę, bo przecież dla kogo, w większości przypadków przeznaczone są motorowery? Dla młodzieży, taka jest ogólna opinia (błędna z resztą).

Zdjęcie profilowe maciek484
    maciek484
    Użytkownik

To jest chore… Ja i tak bede jezdzil bez, to bez sensu urodziny mam w maju (;

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 37 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie