Opinie: Egzamin na prawo jazdy 2013: Będą podwyżki

Podwyżki, podwyżki, podwyżki. 140 zł za AM? Cena z kosmosu.

też słyszałem że egzamin na kat. b ze 112 wzrosło do 140 , jednak żeby am tyle samo kosztowało to już lekka przesada... na szczęście mnie ono już nie dotyczy :P

tylko 140
żeby użyć kat C czy D to koszty idą w tysiące...

Jak to w memach: wina Tuska.:smiley:

ale to za wymiane???

milioner napisał:

ale to za wymiane???

Boże, otwórz link do artykułu i przeczytaj...

aaaaaa no to teraz wiem

No niestety, ceny za kursy na prawa jazdy też wzrosną. Najgorzej będzie ze szkoleniem na prawo jazdy kat A. Ośrodki szkolenia będą musiały doposażyć się w motocykle większych pojemności, zmodernizować swoje place manewrowe - a to wszystko kosztuje. Jak myślicie, kto ostatecznie za to zapłaci?

Nie chcę zakładać nowego tematu może mi ktoś powiedzieć czy wymiana karty na prawko będzie konieczna? I jak tak to czy do odbioru prawa jazdy jako dokument potwierdzający tożsamość wystarczy legitymacja szkolna? Czy będę musiał wyrobić tymczasowy dowód osobisty?

Policja łata dziurę budżetową, WORD`y też się przyłączą :frowning: Niestety będzie mniej nowych, fajnych i ciekawych motocyklistów na drogach. Powiem Wam tak - i tak mamy OGROMNE TYŁY za zachodem w kulturze jazdy wszystkich pojazdów. Nowe przepisy właściwie uniemożliwiają ich doścignięcie. Ta pogoń za pieniądzem III RP jest strasznie smutna. Ja mam niemal wszystkie kat. PJ. i Wam tego życzę i do zobaczenia na drodze, lewa w górę. Pozdro