Opinie: Dziewczyny na Skuterach

Uwielbiam oglądać dziewczyny na skuterach. Zawsze jak mam okazję stojąc na czerwonym świetle blisko dziewczyny na skuterze to pozdrowię, wyślę uśmiech, czasem zagadam jaka to piękna i zrywna maszyna na której ona siedzi.

Jestem dziewczyną i bardzo dużo w tym sezonie śmigałam na moim skuterku:)Wraz z moimi chłopakami przejechałam bardzo dużo kilometrów ,ale dziewczyn zawiele na skuterach czy motorach nie widziałam-częściej jako “pleczaczki”.

rozczarowanie, chciałbym zobaczyć zdjęcia prawdziwych dziewczyn na skuterach, a nie manekinów wynajętych do siedzenia na nich

zajrzyj na moj profil: ) a tak swoja droga czy ktoras z tych dziewczyn potrafi smigac na skuterze?

No akurat ja jeżdżę. :smiley: I tak jak napisał Rugbyman spotykam się dosłownie caaały czas z takimi pozdrowieniami :wink:

A gdzie są cycki??:smiley: Ja lubię jak dziewczyny jeżdżą i pokazują, że umieją to robić. Zawsze to miło.

Kisiu sprecyzuj co umieja robic pokazywac cycki czy jezdzic skuterem?Ja umie i jedno i drugie: )

Boże, HAHAHAHAHAHAHAHA Masz naprawdę się czym chwalić :smiley:

Kto mnie zna ten wie: )

Oj, Jolka ma czym się chwalić:-) To wiem. W sumie lubię jak pokazują jedno i drugie:-D Skutery i cycki forever!

Mam skuter od kwietnia, super sprawa na razie zrobiłam niewiele kilometrów (3400)Pozdrawiam wszystkie skuterowiczki.