Opinie: Dziewczyny na Skuterach

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Skuterowo.com
    Użytkownik
    • 318
    • 327Postów:

Uwielbiam oglądać dziewczyny na skuterach. Zawsze jak mam okazję stojąc na czerwonym świetle blisko dziewczyny na skuterze to pozdrowię, wyślę uśmiech, czasem zagadam jaka to piękna i zrywna maszyna na której ona siedzi.

Jolusia
    Użytkownik
    • 0
    • 164Postów:

Jestem dziewczyną i bardzo dużo w tym sezonie śmigałam na moim skuterku:)Wraz z moimi chłopakami przejechałam bardzo dużo kilometrów ,ale dziewczyn zawiele na skuterach czy motorach nie widziałam-częściej jako „pleczaczki”.

detinko
    Użytkownik
    • 11
    • 67Postów:

rozczarowanie, chciałbym zobaczyć zdjęcia prawdziwych dziewczyn na skuterach, a nie manekinów wynajętych do siedzenia na nich

Jolusia
    Użytkownik
    • 0
    • 164Postów:

zajrzyj na moj profil: ) a tak swoja droga czy ktoras z tych dziewczyn potrafi smigac na skuterze?

Farna
    Użytkownik
    • 6
    • 40Postów:

No akurat ja jeżdżę. 😀 I tak jak napisał Rugbyman spotykam się dosłownie caaały czas z takimi pozdrowieniami 😉

Kisiu1981
    Użytkownik
    • 77
    • 4 647Postów:

A gdzie są cycki??:-D Ja lubię jak dziewczyny jeżdżą i pokazują, że umieją to robić. Zawsze to miło.

Jolusia
    Użytkownik
    • 0
    • 164Postów:

Kisiu sprecyzuj co umieja robic pokazywac cycki czy jezdzic skuterem?Ja umie i jedno i drugie: )

Farna
    Użytkownik
    • 6
    • 40Postów:

Boże, HAHAHAHAHAHAHAHA Masz naprawdę się czym chwalić 😀

Jolusia
    Użytkownik
    • 0
    • 164Postów:

Kto mnie zna ten wie: )

Kisiu1981
    Użytkownik
    • 77
    • 4 647Postów:

Oj, Jolka ma czym się chwalić:-) To wiem. W sumie lubię jak pokazują jedno i drugie:-D Skutery i cycki forever!

kasiula
    Użytkownik
    • 1
    • 10Postów:

Mam skuter od kwietnia, super sprawa na razie zrobiłam niewiele kilometrów (3400)Pozdrawiam wszystkie skuterowiczki.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button