Opinie: Dlaczego Vespa? Bo niczego nie udaje

http://www.maxmoto.co.uk/images/Aprilia%20Habana.jpg a ja wolę ten :stuck_out_tongue:

Wszystko fajnie , Vespa jest super skuterkiem , ale … cena - ok 10k za nowy motorek a i uzywane wcale nie sa w super cenach :confused:

Vespa to zupełnie inny styl. Vespą ludzie nie jeżdżą w ciuchach motocyklowych (jak coraz częściej u nas). Nie pędzą na złamanie karku, a jedynie figlarnie przeciskają się między samochodami. Mamy inne podejście do tematu, u nas ma być szybko, bardzo szybko, ale i bezpieczniej. Skutery np we Włoszech jeżdżą i są wykorzystywane w jakiejś tam części. Do nas te same pojazdy są sprowadzane i dla nas zawsze są za wolne i za słabe. Od takie nasze podejście do np Vespy która ma być ładna i stylowa, a dla nas się liczy tylko V-max :slight_smile:

k313 masz całkowitą racje u nas skuter to “ścigacz” jak największy V-max jak najwięcej mocy i przechwalanie się na forach "Ile to ja nie jechałem na swojej “firmówce” czy “chińczyku”. Tylko ja się pytam po co te wielkie prędkości i tak będzie ktoś kto będzie jechał szybciej od skutera (np. inny skuter) a większość tych ludzi którzy tak szybko jeżdżą na swoich skuterach nie ma umiejętności do takiej jazdy i stad taka ilość wypadków. Vespa (i nie tylko) to inny świat i trzeba dorosnąć żeby zobaczyć w niej skuter dla siebie.

To nie dla mnie skuter. Nie ze wzgledu ze jest wolniejszy.ODrzuca mnie w nim wyglad. ostatnio widzialem taki w centrum w kolorze seledynowym. Nie mozna bylo na niego patrzec. Stylistyka tego skutera mnie odrzuca.

Jeśli Vespa to GTS 300 w cieczy, to już nie jest wolne ;). Najlepiej w kolorze białym lub czarnym, z dymionym kloszem reflektora. Ta to jeszcze ładnie wygląda ;).