Opinie: Dlaczego Polska ma najniższe mandaty w Europie? Będą podwyżki?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Dlaczego Polska ma najniższe mandaty w Europie? Będą podwyżki?

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Druid Druid 4 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #181002
  Zdjęcie profilowe Leszek Śledziński
  Leszek Śledziński
  Jednoślad.pl
  • Postów: 2 359

  A DLA CZEGO NIEMCY i inne kraje cywilizowane z E.U mają znacznie wyższą płacę minimalną !!!. Jak bym zarabiał 4 razy więcej to nie miałbym jednego motorka tylko 2 i 2 auta I STAĆ BY MNIE BYŁO NA OPŁATY I PALIWO !!!. Porównywanie Polski do zarobków z Anglii czy Niemiec to jak zderzenie ŚREDNIOWIECZA z NOWOCZESNOŚCIĄ !!!. NP. Niemiec zarabia w sklepie 1500 euro netto a za paliwo 95 płaci 1 euro 50 eurocentów !!! – a ile zarabia POLAK i ILE PŁACI ZA PALIWO !!! itp. !!! NIE RÓBCIE TAKICH BEZSENSOWNYCH PORÓWNAŃ !!!

  Testuję nowy Jednoślad.pl 🙂
  #181020
  Zdjęcie profilowe PC_user_out
  PC_user_out
  Użytkownik
  • Postów: 60

  Młody, ale chyba zdajesz sobie teraz sprawę, że PO RAZ KOLEJNY, za dużo walisz tych… wykrzykników, pytajników i za dużo jest tego zwykłego mydła pisanego zazwyczaj z takiej… DUŻEJ LITERY.

  Nadążasz jeszcze za mną? NADĄŻAJ RYCHŁO. ;P

  Umysł jest jak spadochron. Nie działa, jeśli nie jest otwarty. 🙂
  #181025
  Zdjęcie profilowe Wombat
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 16 490

  Wolker, proponuje pojeździć po świecie. Pozarabiać i spróbować sie UTRZYMAĆ TAM za to co tak „dobrze zarobisz”. Utrzymać sie od A do Z za własne – z mieszaniem, jedzeniem i opłatami. Skojarz tylko że to nie jest tak że zarabiasz tam (gdziekolwiek na tym wspaniałym zachodzie) a wydajesz u nas tylko zarabiasz tam i wydajesz tam. I przestaje się robić słodko.
  CZASEM BYWA lepiej. Na ogół tym co lepiej to mają i tu i tam i nie robi im różnicy.
  Możesz sie zachować jak rumun i cieszyć „socjalem” jeżeli sie załapujesz. Za to + kompletne nieróbstwo przeżyjesz w wynajętej klitce. Dla niektórych to szczyt marzeń – zdaje sobie z tego sprawę.
  Tylko jak sie blisko przyjrzysz to zobaczysz że niemcy uciekają do rajów podatkowych z kasą do tego stopnia że im policja skarbowa robi naloty na domy i ma takie uprawniania o jakich naszej skarbówce sie nie śniło, że bilet miesięczny w londynie na 2 z 5 stref kosztuje 120 funtów, że za mieszkanie nie dzielone z 4 innymi imigrantami zapłacisz 400-600 funtów tygodniowo (ale za wode i prąd dopłacisz osobno a automatach wrzutowych), że roczne ubezpieczenie samochodu który kupisz za 1300 funtów (szał , nie?) może kosztować nawet 2500 funtów a to jest czasem więcej niż ktoś zarabia miesięcznie (szału nie ma, nie?).. itd. Wiec te dwa samochody które bys miał to by był hundaj atos w kredycie na 9 lat i primera z 1998 ale z nią nie wjedziesz do centrum.. itd

  ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
   
  Czytaj
  REKLAMA

  Barton daje 400 zł do wykorzystania na akcesoria

  Kup motocykl Barton Cafe Racer lub Barton Travel, zarejestruj zakup i skonfiguruj dla siebie pakiet dodatków o wartości 400 zł gratis.
  #181032
  Zdjęcie profilowe Druid
  Druid
  Użytkownik
  • Postów: 2 876

  Zamiast „pojeżdżenia” po świecie, bo to przecież kosztuje, a tu się tych pieniędzy nie da zarobić, proponuję usiąść i trochę poczytać. Najlepiej historii. Jak się tak w nią zagłębić, czytając ze zrozumieniem, to bez większego wysiłku można się doczytać – dlaczego Francuzi, Anglicy, Hiszpanie, Włosi, Szwajcarzy – są bogaci, a dlaczego np. Polacy nie. Wczytując się dobrze, można się nawet dowiedzieć jaki wpływ ma na to sama historia, a jaki położenie geograficzne i choćby religia… Jak to sobie Wolker poczytasz, to może dasz sobie spokój z uwagami na temat ostatniego rządu, a nawet przedostatniego i jeszcze wcześniejszego. Tak ten świat jest skonstruowany i zamiast zalewać go żółcią, lepiej wsiąść na skuter… 😉
  A mandaty dla przestępców drogowych są faktycznie zbyt tanie…

  —————————————————
  Aprilia SR MAX 125 i.e. v2.0
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie