Opinie: Dlaczego Polska ma najniższe mandaty w Europie? Będą podwyżki?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Dlaczego Polska ma najniższe mandaty w Europie? Będą podwyżki?

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Druid Druid 4 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
 • Autor
  Wpisy
 • #181002
  Zdjęcie profilowe Leszek Śledziński
  Leszek Śledziński
  Jednoślad.pl
  • Postów: 2 359

  A DLA CZEGO NIEMCY i inne kraje cywilizowane z E.U mają znacznie wyższą płacę minimalną !!!. Jak bym zarabiał 4 razy więcej to nie miałbym jednego motorka tylko 2 i 2 auta I STAĆ BY MNIE BYŁO NA OPŁATY I PALIWO !!!. Porównywanie Polski do zarobków z Anglii czy Niemiec to jak zderzenie ŚREDNIOWIECZA z NOWOCZESNOŚCIĄ !!!. NP. Niemiec zarabia w sklepie 1500 euro netto a za paliwo 95 płaci 1 euro 50 eurocentów !!! – a ile zarabia POLAK i ILE PŁACI ZA PALIWO !!! itp. !!! NIE RÓBCIE TAKICH BEZSENSOWNYCH PORÓWNAŃ !!!

  Testuję nowy Jednoślad.pl 🙂
  #181020
  Zdjęcie profilowe PC_user_out
  PC_user_out
  Użytkownik
  • Postów: 60

  Młody, ale chyba zdajesz sobie teraz sprawę, że PO RAZ KOLEJNY, za dużo walisz tych… wykrzykników, pytajników i za dużo jest tego zwykłego mydła pisanego zazwyczaj z takiej… DUŻEJ LITERY.

  Nadążasz jeszcze za mną? NADĄŻAJ RYCHŁO. ;P

  Umysł jest jak spadochron. Nie działa, jeśli nie jest otwarty. 🙂
  #181025
  Zdjęcie profilowe Wombat
  Wombat
  Moderator
  • Postów: 17 218

  Wolker, proponuje pojeździć po świecie. Pozarabiać i spróbować sie UTRZYMAĆ TAM za to co tak „dobrze zarobisz”. Utrzymać sie od A do Z za własne – z mieszaniem, jedzeniem i opłatami. Skojarz tylko że to nie jest tak że zarabiasz tam (gdziekolwiek na tym wspaniałym zachodzie) a wydajesz u nas tylko zarabiasz tam i wydajesz tam. I przestaje się robić słodko.
  CZASEM BYWA lepiej. Na ogół tym co lepiej to mają i tu i tam i nie robi im różnicy.
  Możesz sie zachować jak rumun i cieszyć „socjalem” jeżeli sie załapujesz. Za to + kompletne nieróbstwo przeżyjesz w wynajętej klitce. Dla niektórych to szczyt marzeń – zdaje sobie z tego sprawę.
  Tylko jak sie blisko przyjrzysz to zobaczysz że niemcy uciekają do rajów podatkowych z kasą do tego stopnia że im policja skarbowa robi naloty na domy i ma takie uprawniania o jakich naszej skarbówce sie nie śniło, że bilet miesięczny w londynie na 2 z 5 stref kosztuje 120 funtów, że za mieszkanie nie dzielone z 4 innymi imigrantami zapłacisz 400-600 funtów tygodniowo (ale za wode i prąd dopłacisz osobno a automatach wrzutowych), że roczne ubezpieczenie samochodu który kupisz za 1300 funtów (szał , nie?) może kosztować nawet 2500 funtów a to jest czasem więcej niż ktoś zarabia miesięcznie (szału nie ma, nie?).. itd. Wiec te dwa samochody które bys miał to by był hundaj atos w kredycie na 9 lat i primera z 1998 ale z nią nie wjedziesz do centrum.. itd

  ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)
   
  Czytaj
  REKLAMA

  Weź udział w konkursie Junaka. Wygraj zegarek o wartości 2000 PLN

  Chcesz zdobyć wyjątkowy zegarek Davosa z logo Junak? Nakręć film o swoim Junaku i opublikuj na Facebooku.
  #181032
  Zdjęcie profilowe Druid
  Druid
  Użytkownik
  • Postów: 2 876

  Zamiast „pojeżdżenia” po świecie, bo to przecież kosztuje, a tu się tych pieniędzy nie da zarobić, proponuję usiąść i trochę poczytać. Najlepiej historii. Jak się tak w nią zagłębić, czytając ze zrozumieniem, to bez większego wysiłku można się doczytać – dlaczego Francuzi, Anglicy, Hiszpanie, Włosi, Szwajcarzy – są bogaci, a dlaczego np. Polacy nie. Wczytując się dobrze, można się nawet dowiedzieć jaki wpływ ma na to sama historia, a jaki położenie geograficzne i choćby religia… Jak to sobie Wolker poczytasz, to może dasz sobie spokój z uwagami na temat ostatniego rządu, a nawet przedostatniego i jeszcze wcześniejszego. Tak ten świat jest skonstruowany i zamiast zalewać go żółcią, lepiej wsiąść na skuter… 😉
  A mandaty dla przestępców drogowych są faktycznie zbyt tanie…

  —————————————————
  Aprilia SR MAX 125 i.e. v2.0
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie