Opinie: Dla miłośników: Motorowery Simson

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Wasze Opinie Opinie: Dla miłośników: Motorowery Simson

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Sebastian437 Sebastian437 8 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe MichalWujak
    MichalWujak
    Użytkownik

Pamietam Simsona z Moich lat dziecinstwa, jak one mi sie podobaly!! i nadal mi sie podobaja, nieraz od czasu do czasu widzę na ulicy wlasnie takiego simsona to na chwilke ustane i popatrze jak dostoinie pokonuje nastepne kilometry a ja wracam do mysli z przyszlosci swojej i odrazu pojawia mi sie usmiech na Moijej twarzy! 🙂 to byly czasy!!!!

Zdjęcie profilowe DanielGP
    DanielGP
    Użytkownik

Simson łatwy w obsłudze i eksploatacji ? Nie powiedziałbym, modele 12V często lubiły psuć sobie elektrykę, jak to wszyscy twierdzą Niemcy na kablach oszczędzali. Moim zdaniem łatwiej jest naprawić Ogara 200, a odblokowany idzie na równi z simsonem 🙂 Oczywiście simson jest o wiele podatniejszy na przeróbki, baiłe klosze, obrotomierz, większy zakres opony i inne 😀

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.
    Zdjęcie profilowe Sebastian437
    Sebastian437
    Użytkownik

co do simsonow a raczej firmy z Ostrowa to nie polecam mialem z nimi przeboje osobiscie mam odrestaurowanego simsona i nie zamienie go na jakiegos nowego plastika

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie