Opinie: DD TVN: Skuter, auto, bus czy rower?

Leszek rullez! ;D

Oczywiście skuter :slight_smile: Romet Retro 7 50 :slight_smile: może nie najszybszy ale zwinnie między autkami :slight_smile:

TVN kłamie

Najszybszy nie znaczy bezpieczniejszy. Kiedyś zasuwałem motorowerami, ale wyrosłem i już mnie kręcą skutery dla dorosłych facetów tmax530 a co do motocykli to takie wyścigowe R1, R6 i Fazery :slight_smile: A mojego ojca Harleye, ale o gustach się nie dyskutuje.

hmmm test przeprowadzony w warunkach inne niż na co dzień. W warunkach “normalnych” autko wypadło by gorzej. Ponadto gdyby Leszek jechał 50 ccm to pewnie byłby za autkiem. No i 10 min różnicy dla skuta to nie jest czas gdzie warto byłoby się przesiadać.

W warunkach “normalnych”, czyli przy jeszcze większych korkach, autko wypadłoby znacznie gorzej, to po pierwsze. A po drugie, to choćby 10 minut różnicy dla skutera, to nie jest mało i weź pod uwagę jeszcze spalanie. W skali choćby sześciu miesięcy, to już jest pewna oszczędność, zarówno czasu, jak i pieniędzy.

I kto robi test 1 dnia szkoły. Zapomnieli, że lekcje zaczynają się we wtorek ?? A rozpoczęcie roku przeważnie było na 8.oo więc ruszanie o 8:30 mija się z celem… Dla zwiększenia dokładności pomiaru test należałoby powtórzyć we wtorek 4 września. :slight_smile: ale mały “+” za chęci…